31.07.2023

AA Beauty Primer 360 Baza 3 w 1 z bambusem

Witajcie! Nieskazitelny makijaż to marzenie każdej z nas. Może nie wszystkie potrafimy sobie go idealnie wymalować, ale zapewne zależy nam aby jak najdłużej pozostał na buzi nie naruszony. To jak kosmetyki zachowują się na naszej skórze, zależy od jej stanu. Także od tego co i w jakiej kolejności używamy. Nie ma dla każdego jednej reguły. Jedne z nas zadowolą się samym podkładem, bo na ich buzi będzie wyglądał znakomicie. Inne natomiast nawet po użyciu pudru utrwalającego mają problem z utrzymaniem makijażu w ryzach.

 
Właśnie dla potrzeb kobiet, które zmagają się z różnymi problemami skórnymi, które nie pozwalają by ich makijaż był trwały lub po prostu wyglądał dobrze, firmy kosmetyczne stworzyły bazy pod makijaż. Mogą one spełniać różne role: nawilżać, wygładzać, matowić skórę . Wszystko to sprawia, że kosmetyki na zdrowej skórze będą trzymały się znacznie dłużej, a co za tym idzie tapeta pozostanie tam gdzie powinna.

AA Beauty Primer 360 Baza 3 w 1 z bambusem 

Moja cera zmienną jest. W wielu kwestiach i na wielu płaszczyznach zachowuje się jak by miała rozdwojenie, czy nawet roztrojenie osobowości. O ile czasem nie sprawia mi problemów, to przez większość czasu bywa kapryśna. Chociaż często zapominam to jednak nawet i ja sięgam po fixery bądź bazy pod makijaż.
 

Trafiłam swego czasu na zielonego gagatka z AA, czyli bazę 3 w 1 z bambusem. Baza umieszczona została w kartoniku z wieloma przydatnymi informacjami. Właściwe opakowanie kosmetyku to mała, smukła tuba. To opakowanie zdecydowanie pasuje do rodzaju i konsystencji kosmetyku. 

Baza jest przezorczysta, dość gęsta i śliska, jakby silikonowa. To ułatwia aplikację i równomierne rozprowadzenie na skórze. Z drugiej strony jest to kosmetyk, który zdecydowanie należy nakładać oszczędnie na skórę. Inaczej po jego powierzchni, nie zaadaptowanej przez skórę podkład będzie zjeżdżał i się rolował. Nakładamy naprawdę ociupinkę bazy na buzię. 

Po aplikacji bazy lepiej jest trochę odczekać przed nałożeniem kolejnej warstwy w postaci fluidu czy pudru. Zapewni nam to większą trwałość i uchroni przed rolowaniem kosmetyków.

 
Baza AA Beauty Primer 360 3 w1 to tani kosmetyk, który przeważnie się u mnie sprawdza. No wiecie jak to jest. W tym jednym dniu czasem nic co kocha wasza skóra i tak nie daje pożądanego efektu. A wiec do rzeczy. Baza ładnie wyrównuje strukturę skóry czyniąc ją gładszą, a pory mniej widoczne. Zauważyłam też pewne działanie matujące. Baza dobrze współgra z nałożonymi na nią kosmetykami. Nie zauważyłam, żeby zapychała. Jej użycie zapewnia piękny makijaż na dłużej.

Baza pod makijaż AA zaskoczyła mnie pozytywnie. Korzystam z niej kiedy mój makijaż ma przetrwać wiele godzin i nadal wyglądać jak chwilę po nałożeniu. A wy po jaką bazę sięgacie najchętniej?1 komentarz:

  1. Nie używam bazy pod makijaż (ja praktycznie wcale nie robię makijażu), ale znam firmę AA i lubię jej produkty :)

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !