Kontakt

Oczekujesz ciekawej, efektywnej promocji? Reklama na blogu to jedna z nowych alternatyw w tej kwestii. Jestem otwarta na współpracę z firmami i innymi blogerami. Pytania dotyczące szczegółów proszę kierować na maila :
kobietanieidealnablog@gmail.com 

W tytule wiadomości proszę wpisać "Propozycja współpracy".
Odpowiadam na każdego maila.





Jestem otwarta na różne formy współpracy m.in

* artykuły/wpisy sponsorowane


* rzetelne testy, recenzje produktów

* przygotowanie stylizacji, sesji zdjęciowej 

* konkursy sponsorowane.

Planuję wpis dotyczący wyprawki dla sześciolatka, gdyż już we wrześniu mój chłopczyk z przedszkolaka stanie się uczniem zerówki. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby promować swój asortyment, a mieści się on w temacie, zapraszam do kontaktu.

Aktualne statystyki (obejmują 28 dni)






Właścicielem i administratorem strony Kobieta Nieidealna oraz profili społecznościowych na  Instagramie oraz Facebooku jest Anna Bielaszewska , zamieszkała w Czernin woj. pomorskie, powiat Sztumski . Stanowią one całość i obowiązuje je jedna polityka prywatności. Do kontaktu w sprawach współpracy, porady, albo zwyczajnych plotek (wyłączając nachalną spamerską reklamę, czy wyłudzanie giftów na tzw wyzwania) służy mail kobietanieidealnablog@gmail.com lub też kontakt poprzez wiadomość na FP czy Instagramie. Na każdą odpowiem:). Nie udostępniam osobom postronnym treści konwersacji, a także maili, nazwisk czy innych danych osobowych. Wyjątek stanowią konkursy, w których nie ja jestem sponsorem. Nie zbieram Waszych danych dla hobby, po otrzymaniu adresu wysyłam nagrodę i kasuję dane po upewnieniu się, że przesyłka dotarła. Lub też przekazuję adres dalej, a potem go usuwam. Macie prawo oczywiście do tego, abym po zakończeniu korespondencji czy to na Facebooku, Instagramie czy mailu, skasowała jej treść. 

Każda ze stron wykorzystuje do lepszego działania tzw Ciasteczka. Możecie z tego zrezygnować, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Korzystam też z Google Analytics, które służy mi jako narzędzie statystyczne. 

Jeśli chodzi o blog, Instagram czy Facebook to dzięki dostawcom (czyli Google dla bloga oraz Facebooki) możecie komentować, udostępniać czy lajkować wpisy.










































 























 



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !