5.07.2023

Lubdent profesjonany sklep ze sprzętem stomatologicznym

Witajcie! Wizyta w gabinecie stomatologicznym dla wielu kojarzy się bardzo nieprzyjemnie. Zwłaszcza dla tych z nas, którzy pamiętają dawne czasy. Zarówno podejście niektórych lekarzy, jak i same zabiegi czy sprzęt nie były przyjazne dla pacjenta. Na szczęście w większości przypadków mamy to już dawno za sobą. I o ile na czynnik ludzki nie mamy wpływu, to przychodnie i prywatne gabinety stomatologiczne wyposażone są w genialny, nowoczesny sprzęt. Dzięki temu wszelkie zabiegi wykonywane są sprawniej, szybciej, a co istotne także bezpieczniej. 

<Wpis sponsorowany>

 

 

Jeśli właśnie poszukujecie dobrej jakości sprzętu dentystycznego, to znajdziecie go w https://lubdent.com.pl/. LUBDENT to sklep stomatologiczno ortodontyczny, gdzie zaopatrzycie się w to co niezębne do pracowni stomatologicznej, bądź ortodontycznej. Co istotne możecie zadbać o swój gabinet kompleksowo, kupując potrzebny sprzęt w jednym miejscu. A darmową dostawę otrzymacie już robiąc zakupy za powyżej 99 zł.

W internetowym sklepie dla stomatologów i ortodontów Lubdent znajdziemy sprzęt taki jak:

*endometry stomatologiczne i aparaty do endodoncji, które pomogą w leczeniu chorej miazgi zębowej oraz tkanek okołowierzchołkowych. Wysokiej klasy i niezawodne endometry znajdujące się w ofercie Lubdent to gwarancja pięknego uśmiechu i zadowolenia pacjentów. W zależności od potrzeb możecie zdecydować się w endometr z większym czytelnym wyświetlaczem, intuicyjną obsługą i łatwą sterylizacją. 

*końcówki stomatologiczne- to chyba najbardziej kojarzy nam się z gabinetem stomatologicznym i każdy wie, że tego akurat nie może zabraknąć i bez nich nie da się pracować. Końcówki stomatologiczne dostępne w Lubdent pochodzą od renomowanych producentów i są dostosowane do pracy z różnymi rodzajami kątnic dentystycznych. Poręczne i ergonomiczne końcówki zapewnią bezproblemową i wydajną pracę, a przy tym bezpieczną. 

*skalery i akcesoria stomatologiczne- odpowiednio do potrzeb w internetowym sklepie Lubdent nabyć możecie skalery do zabudowy jak i te wolnostojące. Poza tym możecie doposażyć swój gabinet w inne wysokiej jakości sprzęty, które pakowane są i wysyłane od razu po złożeniu zamówienia. Tak, aby jak najszybciej rozpocząć pracę i dbać o swoich pacjentów. 

*lampy polimeryzacyjne i akcesoria- które są niezbędne przy wszelkich zabiegach wykonywanych w gabinetach dentystycznych. Lampy są przyjazne dla użytkowników i niezawodne. Udogodnieniem jest możliwość zaprogramowania czasu pracy oraz cyfrowy wyświetlacz, a także wyjmowane światłowody. 

*kątnice stomatologiczne- bez których nie da się wiercić czy polerować zęba. To właśnie w Lubdent macie szeroki wybór kątnic współpracujących z różnymi wiertłami. Dającymi możliwość komfortowego przeprowadzania zabiegów stomatologicznych. To istotny element, dlatego warto zainwestować w katnicę chirurgiczną, która pozwoli przeprowadzać bezpieczne i precyzyjne zabiegi. Kątnice mają także różne udogodnienia, które warto rozpatrzyć przed zakupem. 

*turbiny stomatologiczne- które pozwalają komfortowo wykonywać zabiegi w jamie ustnej. Niezawodne i bardzo efektywne sprzęty dostępne w Lubdent to gwarancja profesjonalnej i dokładnej pracy, za zarazem krótszej co jest mniej stresujące dla pacjenta. 

*mikrosilniki stomatologiczne- dostępne z podświetleniem lub bez, wysokiej jakości i oczywiście na gwarancji. Także modele z dodatkowymi zabezpieczeniami typu automatyczne zatrzymywanie silnika po osiągnięciu wierzchołka, jak również większe bezpieczeństwo podczas opracowywania wierzchołka. Lubdent posiada w ofercie również mikrosilniki z chłodzeniem, szybkie ładowanie, czy wydłużony czas pracy.

*piaskarki stomatologiczne-  to także musi koniecznie znaleźć się w gabinecie stomatologicznym. Piaskarki ułatwiają pracę w gabinecie dentystycznym. Wygodne i ergonomiczne piaskarki świetnie nadają się do wykonywania zabiegu piaskowania zębów, zalecanego dla każdego dwa razy w roku. Lubdent to piaskarki takie jak potrzebujecie. Są te na szybkozłączkę, przydziąsłowe, nadziąsłowe czy też do kupienia w zestawie ze skalerem.

Oczywiście to tylko cześć asortymentu, który znajdziecie w Lubdent. W ofercie są także m.in wiertła dentystyczne, lampy polimeryzacyjne, kompresory stomatologiczne, czy też autoklawy stomatologiczne. Wysokiej jakości sprzęt i olbrzymi wybór, jak również profesjonalne doradztwo, sprawiają że to sklep idealny dla stomatologów.

 
Niewątpliwie, gdyby gabinety stomatologiczne w czasach mojego dzieciństwa wyglądały jak obecnie, nie miałabym takiej traumy. Sama w liceum zmotywowałam się do regularnych wizyt, ale wcześniejsze zaniedbania poskutkowały różnymi problemami, które dokuczają mi do dziś. Teraz mamy doskonały wybór i możemy zdecydować się na wizytę w sprawdzonym, przyjaznym gabinecie. Co istotne jest zwłaszcza u młodszych pacjentów. Podoba mi się inicjatywa wizyt adaptacyjnych u niektórych stomatologów, co pozwala maluchom oswoić się ze sprzętem oraz innym otoczeniem. Ponadto dobrze wyposażone gabinety są gwarancją dobrego wyleczenia zębów. Do wielu zabiegów potrzeba mikroskopu czy innych profesjonalnych urządzeń. A kiedyś robiono dużo rzeczy na tak zwane "oko", co kończyło się kolejnymi wizytami lub gorzej. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !