20.07.2023

STRUMIN Sprzęt budowlany i systemy asekuracyjne

Witajcie! Każda praca wymaga odpowiedniego przygotowania. Ludzie muszą być wykształceni, posiadać doświadczenie odpowiednie do swoich funkcji oraz kwalifikacje. Zwłaszcza ci na stanowiskach kierowniczych i nie chodzi mi tu o biura, muszą być rozgarnięci na tyle i świadomi że odpowiadają nie tylko za siebie i wykonanie planu pracy, ale też za podlegających im pracowników. Zobaczcie jak technologia poszła do przodu i w ekspresowym tempie powstają domy, budynki wielorodzinne, czy biurowce.

<Wpis reklamowy> 
Swego czasu chyba nadal można usłyszeć kilka memów o budowlańcach. Na szczęście ta niefortunna łatka używana jest coraz rzadziej. Bo przecież coraz mniej widzimy pracowników bez kasku, czy innych zabezpieczeń. Na szczęście wprowadzane zmiany w prawie nakładają na pracodawcę i wymuszają na nim zastosowanie właściwych środków ochronnych i zabezpieczenie miejsca pracy. Wiele rzeczy to nadal czynnik ludzki i pamiętajmy, żeby jednak włączyć myślenie podczas pracy!

Tu zmierzamy także do sprzętów jakie pomogą nam w pracy na budowie. Dotyczy to zarówno tych zapewniających nam bezpieczne warunki pracy, jak i takich które te pracę przyspieszają i ułatwiają. Oczywiście te drugie także muszą spełniać właściwe sobie normy, które gwarantują długą i bezproblemową eksploatację. Zdziwilibyście się ile takiego sprzętu dodatkowego jest potrzebne podczas chociażby stawiania małego domku. Czy renowacji starej kamienicy. Jednak oczywiście taki sprzęt dzięki zastosowaniu odpowiedniego materiału i parametrów służy przecież przez wiele lat. Nie zapominając rzecz jasna o konserwacji i przeglądach jeśli tego wymagają. Taki profesjonalny sprzęt budowlany oraz systemy asekuracyjne znajdziecie w sklepie internetowym STRUMIN .

 


Strumin to  nie zwykły sklep, to ludzie z wiedzą i pasją, którzy mają własny park maszynowy i specjalizują się w produkcji konstrukcji stalowych. To daje pewność, że produkty nabywane u nich są wysokiej jakości, ponieważ dbają o to na każdym etapie produkcji. Gdzieś też musi być pomysł na wszystko i wizualizacja. Tu wkracza biuro projektowe, które przygotowuje plany konstrukcyjne pod potrzeby klienta. Na przygotowaniu projektu i produkcji konstrukcji praca zespołu Strumin się nie kończy. Warto także skorzystać z ich fachowej pomocy i doradztwa dotyczącego spraw BHP.

W ofercie Strumin znajdują się między innymi wysokiej jakości, solidne podesty rozładunkowe. Są bezpieczne, trwałe ale zarazem łatwe w transporcie. Dzięki czemu bez problemu można wykorzystywać je w potrzebnych miejscach, nawet oddalonych dużo od siebie. Nie zapominajmy oczywiście o różnego typu systemach asekuracji. Wybór jest duży. W zależności od potrzeb wybrać można balustrady tymczasowe, które chronią pracowników budowy. Także różne siatki, które mogą ułatwić prace remontowe tak, aby fragmenty tynku czy inne rzeczy nie uszkodziły sąsiednich budynków, czy nie spadły na przechodniów. Mówiąc o bezpieczeństwie muszę wspomnieć także o szubienicy, czy linii życia, a także spiderze. To również znajduje się w ofercie Strumin.

Niezwykle przydatne są także schody budowlane tymczasowe. Znacznie ułatwiają pracę w tych i tak trudnych warunkach i zapewniają bezpieczne przemieszczanie się. Ciekawą i przydatną opcją są antywłamaniowe skrzynie na sprzęt. Nie zawsze wozimy sprzęt ze sobą i często jest on pozostawiany na na noc na placu budowy, czy miejscu remontu. A to może kusić złodziei. Ponadto zapatrzyć możecie się w kosze transportowe, wiaty BHP, kontenery samorozłądujące i wiele innych. Wszystko zależy od aktualnych potrzeb.


1 komentarz:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !