27.07.2023

SunOzon, Apres Intensivpflege SOS ,Intensywny krem po opalaniu SOS

Witajcie! Nie samą pielęgnacją przed słońcem człowiek żyje. Warto mieć także w zanadrzu coś co złagodzi skutki nadmiernej ekspozycji na promienie słoneczne. W moim przypadku to bardzo mało prawdopodobna sytuacja, aczkolwiek możliwa. Jednak ze względu na to, że chłopaki różnie mają ze stosowaniem kremów z SPF, tak więc specyfik po opalaniu jest głownie dla nich.

 
Kremy, balsamy czy mleczka po opalaniu nie mają tylko łagodzić podrażnień, ale także we właściwy sposób pielęgnować skórę. Przyda się to nie tylko tym, co jak ja unikają słońca. Także osoby lubiące opaleniznę, skorzystają na regularnym używaniu kosmetyków stricte po kąpielach słonecznych. Są one bowiem bogate także w składniki regenerujące i nawilżające skórę. 

SunOzon, Apres Intensivpflege SOS ,Intensywny krem po opalaniu SOS

Kremik otrzymujemy w niedużej, ładnie prezentującej się tubce. To wygodne opakowanie ułatwia użytkowanie kosmetyku. 100 ml opakowanie jest dość wydajne, zwłaszcza jeśli zbyt często nie przebywamy na słońcu. 

Krem ma białą, przyjemną i niezbyt gęstą, ale otulającą skórę konsystencję. To kosmetyk, który aplikuje się błyskawicznie. Koi skórę, nawilża i pielęgnuje ją troskliwie. Dość szybko się wchłania pozostawiając na powierzchni delikatny, nie tłusty film. Do tego pięknie pachnie!

 
Niejednokrotnie sięgam po marki własne dostępne w Rossmannie. No i także mogę powiedzieć, że także linia do opalania i po opalaniu nie raz była w moim użytkowaniu. Także te z serii Med. Większość spotkała się u mnie z pozytywnym odbiorem. Na uwagę zasługuje fakt, że kosmetyki są dobrze dostępne i nie drogie. 


Intensywny krem po opalaniu SOS SunOzone to kosmetyk przyjazny skórze, który warto mieć latem w swojej kosmetyczce. Nie widzę w nim żadnych wad! A wy co polecacie po opalaniu?


 


1 komentarz:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !