8.03.2023

SOS nails therapy Olejowa terapia odżywcza do paznokci PERFECT LADY

Witajcie! Dziś znów przychodzę do was ze wpisem kosmetycznym. Tym razem także nowa marka, czyli PERFECT LADY. Kosmetyków jest jak widzicie więcej. Właściwie mam ich jeszcze kilka do pokazania. Jednak z tych widocznych na zdjęciach chciałam się z wami podzielić naprawdę działającą olejową odżywką do paznokci! 

< Prezent ze spotkania blogerek/ PERFECT LADY >

Chociaż ogólnie zazwyczaj nie mam problemów z paznokciami, po ostatnich eksperymentach nie mogłam ich zapuścić. W pracy nie za bardzo mogę pokazywać swoich pazurków, ale chociaż takie minimalne lubię nosić, gdyż jest tak mi wygodniej. 


Olejowa terapia odżywcza do paznokci PERFECT LADY

Odżywka oparta jest na olejach takich jak oleju makadamia, olej ze słodkich migdałów, avocado, jojoba, arganowy oraz z nasion baobabu. Terapię najlepiej stosować dwa razy dziennie, wmasowując produkt w paznokcie i skórki.

Terapia od PERFECT LADY to przyjemny w stosowaniu kosmetyk. Jak na olejek przystało potrzeba czasu na chociażby jego częściowe wchłonięcie. Najlepiej jest więc ją nakłądać, gdy mamy więcej czasu. Ta odżywka wpisze się właśnie w rytuał wieczornej pielęgnacji. Już po około tygodnia stosowania widać efekty kuracji. Paznokcie są mocniejsze, twardsze i znacznie szybciej rosną.SOS nail therapy Perfect Lady to skuteczna odżywka w świetnej cenie. Nabyć ją można za około 12 zł, więc to nie uszczupli waszego budżetu, a przyniesie same korzyści pazurkom. 
3 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !