2.03.2023

Koncentrat naprawczy do skóry REDBLOCKER

Witajcie! Mam buźkę skłonną do podrażnień i zaczerwienień. Akurat w tym obszarze nie mam bardzo widocznych naczynek. Co innego na nogach. Pomimo to zużyłam już na skórę twarzy i szyi prawie całą buteleczkę Koncentratu Naprawczego REDBLOCKER. Nie jest on bowiem przeznaczony tylko do cery naczyniowej, ale dobrze się sprawdza właśnie u wrażliwców. Zima i niekorzystne warunki atmosferyczne, ale także suche powietrze w pomieszczeniach w sezonie grzewczym nie wpływa korzystnie na stan skóry. Dlatego skusiło mnie to dwufazowe serum!

<Prezent ze spotkania blogerek / Redblocker>

Koncentrat naprawczy do skóry REDBLOCKER

umieszczony został w szklanej buteleczce z pipetką. Czerwony kolor na białym tle ma wizualnie informować o tym, że mamy do czynienia z dermokosmetykiem. W tym przypadku przeznaczonym do skóry wrażliwej i naczyniowej. Buteleczka serum jest przezroczysta, dlatego dobrze widać lekko żółtawą zawartość. Może się wydawać, że produkt się rozwarstwia. I tak jest faktycznie, gdyż skłąda się z dwóch faz, wodnej i olejowej, które po wstrząśnięciu łączą się ze sobą.

 
Jeśli chodzi o konsystencję to jest taka nieco żelowo olejowa. Nie za tłusta i przyjemna w aplikacji. Dlatego nie obkleja skóry, ale cudownie ją otula kojąc jednocześnie podrażnienia. Wchłania się całkiem dobrze, chociaż nie w pełnym stopniu. Koncentrat daje uczucie miękkości i gładkości. Chociaż oczywiście warto stosować jako jeden z etapów pielęgnacji i nałożyć na nie krem. 

 
Ładny zapach i świetna konsystencja sprawiają, że Koncentrat REDBLOCKER używa się z przyjemnością. Z pewnością koi i nawilża skórę. Czyni ją gładką, miłą w dotyku i delikatnie jaśniejszą. Nakładany na noc sprzyja skutecznej regeneracji skóry. Nie wiem jak spisywał by się na widoczne naczynka, bo chociaż miałam z zamyśle wypróbować ja na skórze ud, to w końcu wyleciał mi ten pomysł z głowy. 


A więc czas na male podsumowanie. Jeśli szukacie regenerującego, łagodzącego i dobrze nawilżającego serum, warto sięgnąć po Koncentrat naprawczy REDBLOCKER. Jest wydany, a cenowo wychodzi naprawdę korzystnie. Zwłaszcza, że dodatkowo możecie go upolować w naprawdę dobrej cenie. Regularne stosowanie koncentratu czyni skórę mięciusią i łagodzi uprzykrzające się swędzenie, czy ściągnięcie.


3 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !