10.03.2023

Animalkingdom - Biżuteria tak wyjątkowa jak TY !

Witajcie! Kobiety lubią otaczać się pięknymi przedmiotami i dodatkami. Niewątpliwie jednym z ulubionych akcesoriów poza torebką czy butami jest oczywiście biżuteria. Różne są gusta. Jedne z nas lubią wręcz błyszczeć, a ich dodatki są ekstrawaganckie i wyraziste. Część z nas traktuje biżuterie symbolicznie lub w roli pamiątki. Wiele z nas odpowiednią biżuterią podkreśla swoją osobowość. Ja ograniczam bizuterię przeważnie do minimum. Ze względu na pracę nie mogę mieć jej zbyt wiele. U mnie podstawą jest pierścionek i od jakiegoś czasu piękne, pozłacane kolczyki od ANIMALKINGDOM. 

<Prezent ze spotkania blogerek / ANIMALKINGDOM>

 

ANIMALKINGDOM to polska marka z ciekawym podejściem do biżuterii. Nie są to tylko inspiracje motywami zwierzęcymi, ale także sztuką nowoczesną. To magiczna, oparta na symbolach biżuteria,  z którą staniecie się nierozłączne! 

 

Kolczyki pozłacane ANIMALKINGDOM

Pośród pięknej biżuterii ANIMALKINGDOM znajdziecie delikatne, filigranowe kolczyki z motywem kolibrów, jaskółek, ważek czy też inne małe zwierzęta, większe, symbole roślinne czy też motyw serca. To własnie takie kolczyki posiadam. Tak zwane  sztyfty. Zostałyśmy nimi obdarowane na spotkaniu i jak dobrze pamiętam jednej z dziewczyn trafiła się akurat bransoletka.

Kolczyki są delikatne i piękne w swej prostocie. Są leciutkie i nie powodują u mnie żadnych uczuleń, nawet po całodziennym noszeniu. Nie zachodzą nalotem oraz nie zmieniają koloru.Dzięki wykorzystaniu danego motywu w biżuterii można skompletować swój zestaw i dołaczyć coś do kolczyków. Po wysokiej jakości mojej pary kolczyków wiem, że warto zainwestować z biżuterię ANIMALKINGDOM bo poza cudownym wyglądem jest także trwała i bezpieczna! 

Kuszą mnie także motywy roślinne takie jak liść paproci czy też kwiat jabłoni. Prezentują się uroczo. Patrząc na nie czuję, jakbym miała kontakt z naturą.


 

Jak widzicie kolczyki zostały zapakowane w piękne, praktyczne pudełeczko. Ten subtelny róż sprawił, że na zdjęciach pojawił się także Kalendarz Ani Lewandowskiej od Wydawnictwo Słowne. Uwielbiam ten kalendarz. Można zaczerpnąć z niego wiedzę i dawkę pozytywnej motywacji.  Ułatwia mi planowanie i dba, żebym nie zapomniała o ważnych sprawach. 


Wiem, że dzień kobiet już za nami niemniej każdy dzień jest dobry do tego, aby sprawić sobie niespodziankę. Poza moimi ulubionymi kwiatami, dobrym kremem polecam także doskonałą w każdym detalu bizuterię ANIMALKINGDOM!
6 komentarzy:

  1. Piękne kolczyki ❤️❤️❤️

    OdpowiedzUsuń
  2. Śliczna :) Delikatna i nawiązująca do natury ♥

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja miłość, sztuczna biżuteria, chokery, ogólnie kolekcjonowanie kolczyków, naszyjników. Jestem strasznym zbierajtuchem. Mam pudło z pamiątkami. Zbieram bilety z kin, rysunki dzieciaków, rzeczy przypominające daną sytuację. Poza tym zbieram psie ubranka, kosmetyki, dekoracje, no wszystko Jak się od tego uwolnić skoro na samą myśl o wyrzuceniu serce boli

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !