14.03.2023

PLENER minimalizm jest siłą ! Bransoletka z kryształem górskim

Witajcie! Czasem każdy z nas chce odpocząć, oderwać się od zgiełku i natłoku zajęć. Przytłoczeni otoczeniem, hałasem i blokowiskami sięgamy do natury. Tak jest też w przypadku biżuterii. Brakuje nam właśnie tej wrodzonej chęci bliskości z naturą. Coraz częściej więc pojawiają się minimalistyczne, skromne, ale niebywale gustowne ozdoby, które łączą w sobie prawdziwe skarby natury z funkcjonalnością i wytrzymałością. 

<Prezent ze spotkania blogerek / PLENER >

 

Kiedyś wierzono, że kamienie mają moc. Nie kierowano się tylko walorami estetycznymi, ale opierając się na ich pozytywnym wpływ na nasze ciało i umysł. Do tej pory czerpiąc z tego inspiracje można wybrać do swojej biżuterii kamienie odpowiadające czy to znakowi zodiaku, czy też wspierające punkty energetyczne w naszym ciele. Jeśli macie chwilę, warto zagłębić się w ten ciekawy, obszerny temat. 


Bransoletka z kryształem górskim PLENER

Tak, piękno tkwi w prostocie i tego właśnie przykładem jest urocza, delikatna bransoletka PLENER  z kryształem górskim. Ta bransoletka jak i inna biżuteria tej marki to wyłącznie ręczne wykonanie. Poza kryształem górskim do jej wytwarzania wykorzystywane są także inne naturalne kamienie.

Moja bransoletka składa się z trzech elementów, czyli podstawy, kryształów oraz przekładek. Na beżowym, niezwykle wytrzymałym sznureczku zostały umieszczone 3 kryształy górskie. Jeden na środku, dwa zaś zwieńczają zakończenia bransoletki. Aby kryształy nie przemieszczały się zastosowano przekładki. Tu w kolorze złotym. Bransoletka jest wygodnie skonstruowana i regulowana, dlatego bez problemu można ją założyć poluzowując sznureczek. 


Bransoletki z oferty PLENER można jak najbardziej personalizować. My dostałyśmy także nieco zmodyfikowane wersje na spotkaniu. Każda z dziewczyn wcześniej podała kilka swoich preferencji.

Do minimalistycznej formy bransoletki z kryształem górskim PLENER pasuje idealnie notes/ szkicownik FREE NOTE od Edica.  Kieszonkowy, biały notesik z grubymi, nie prześwitującymi stronami. To elegancka wersja, która służy mi do robienia list bieżących spraw. Pięknie wykonany z dbałością o detale i naturę. Idealnie skomponował się na zdjęciach w towarzystwie bransoletki.


pole do popisu notes, szkicownik


notes free note edica


Lubicie delikatną, subtelną biżuterię? Co sądzicie o wykorzystaniu właśnie sznureczka jako bazy bransoletki?
 


6 komentarzy:

 1. Bardzo ładna bransoletka, super że jesteś zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. That is a lovely bracelet, and I am happy to hear that you are pleased with it.
  https://www.melodyjacob.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna, taka delikatna bransoletka. Dla mnie im skromniej tym lepiej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak delikatna, subtelna ozdoba świetnie sprawdzi się jako dodatek wieńczący niemal każdą stylizację. Bardzo uniwersalna i kobieca. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna subtelna i elegancka. Podoba mi się. Wierzę w moc kamieni.

  Pięknej niedzieli

  Kasia Dudziak

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !