28.03.2023

Osłony z pleksi

Witajcie! Mimo iż pandemia jest w odwrocie nadal musimy dbać o siebie i swoje bezpieczeństwo. Posiadając własną firmę odpowiedzialni jesteśmy także za pracowników. Chcemy im zapewnić dobre i wygodne warunki. Gwarantuje nam to efektywniejszą pracę, nie przerywaną niespodziewanymi czynnikami. 

<Wpis reklamowy>

 

 

Nie wiem jak wy, ale ja często bywając w urzędach, biurach lub punktach usługi widziałam petentów wiszących wręcz na osobach ich obsługujących. Kontakt wzrokowy owszem jest ważny, ale nie dla każdego naruszanie przestrzeni osobistej będzie komfortowe. Czasem takie sytuacje nie pozwalają się skupić i pracować efektywnie.

Idealnym rozwiązaniem, aby nieco oddzielić się od klientów i zachować odrobinę przestrzeni, a jednocześnie być na tyle blisko, żeby  utrzymać osobistą relację i indywidualne podejście są osłony z pleksi. Osłony i przegrody na biurko czy  ladę są zazwyczaj przezroczyste. Do tego lekkie, ale wytrzymałe. Są to tak zwane osłony nakładane. Są też tak skonstruowane przegrody wolnostojące. Dzięki nim możemy na przykład łatwo wyodrębnić stanowiska w salonie fryzjerskim. Zaletą takich przegród jest to, że umocowane są one na wygodnych kółkach. Bez problemu i szybko można je przenieść w inne miejsce. Ułatwia to nie tylko sprzątanie, ale wykorzystanie przegród w innych miejscach. Zaletą takich przegród jest także to, że łatwo utrzymać je w czystości. Nie zaciemniają one także pomieszczeń. 

Idąc dalej można także wykorzystać lekką i praktyczną zabudowę, bądź śluzę z pleksi. To łatwe i proste rozwiązanie, kiedy potrzebujemy oddzielić pomieszczenia. Zwłaszcza tam, kiedy trwałe rozwiązania nie jest możliwe, lub też potrzebujemy małego przemeblowania na jakiś czas. Zabudowy są lekkie, łatwe w dezynfekcji. Co istotne można zamówić zabudowę o konkretnych wymiarach i przeznaczeniu.

Osłony z pleksi mogą być wykorzystywane naprawdę w wielu miejscach. Będą idealne w biurze, ale także na dużych halach, gdzie rozdzielą stanowiska pracownicze. Oczywiście przydadzą się tam, gdzie mamy bezpośrednio styczność z klientem, czyli na recepcjach, w sekretariatach, w  małych sklepikach czy marketach przy kasach. Także w restauracjach, barach czy kawiarniach i oczywiście w aptekach.

6 komentarzy:

 1. U nas coraz częściej widzę że zdejmują te osłony, zwłaszcza w urzędach, a to przecież świetna rzecz.

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że różne osłony z pleksi przez cały czas świetnie się sprawdzają.

  OdpowiedzUsuń
 3. Osłona w plexi np. gdy robię u niej paznokcie to tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 4. No tak, myślę, że te osłony pozostaną z nami na długo jeszcze. Przy obsłudze klienta dają też poczucie komfortu.

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !