25.03.2013

zadbajmy o dłonie

Wiele z nas wpadło już zapewne w wir przedświątecznych porządków. Nasze dłonie są narażone na częsty kontakt z wodą, detergentami i są wysuszone i podrażnione.

Dziś więc tematycznie recenzja kremu do rąk  :

 Professional Series Krem Aloesowy do rąk
 Dr Grehen Laboratories
Intensywna regeneracja skóry


Składniki, które mają upiększać i pielęgnować dłonie, to:

*aloes
*gliceryna
*kompleks witaminy A+E

Producent obiecuje nam,przy regularnym stosowaniu, spowolnienie procesu starzenia, przywrócenie skórze miękkości i elastyczności. 

Opakowanie kremu jakoś nie przypadło mi do gustu, bo wydaje mi się ponure. Więc już z niechęcią pierwszy raz "zajrzałam do środka ". Konsystencja trochę rzadkawa. Nawet, gdy robiłam zdjęcie - to przemieścił się na mojej dłoni. Jest tak dla tego,że najwięcej w tym kremie jest WODY, a gliceryna jest objętościowo na czwartym miejscu. Zapach, to mieszanina słodkiego aromatu z zapachem aloesu. Delikatny,świeży i nie drażniący. 


Rozsmarowałam krem i czujnym okiem obserwowałam , jak się zachowuje na mojej skórze. Bardzo szybko się wchłonął . Mimo swojej wodnistej konsystencji, zostawił odczuwalną poświatę na dłoniach . Stały się bardziej miękkie.

Może nie była to miłość od pierwszego wejrzenia, to jednak przy dłuższym stosowaniu krem spełnia świetnie swoje zadanie. Nawilża skórę i sprawia ,że jest miła w dotyku. Na stałe zagościł w mojej torebce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !