Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

11.03.2013

kąpiel maluszka


Niby taki dwu miesięczny brzdąc się jeszcze nie brudzi, to jak często go kąpać. Ja robię to codziennie. Noworodki mają jeszcze nie w pełni wykształconą skórę, bardzo delikatną, więc ważne jest usuwanie z jej powierzchni nagromadzonych w ciągu dnia kosmetyków. Poza tym Ksawciowi się czasem ulewa, to się spoci (zwłaszcza jak je, to jeszcze dla niego strasznie wyczerpujące i męczące zajęcie).
suszenie po kompanku
Nie wszystkie dzieciaczki lubią się myć. Mój mały jest w tej kwestii wyjątkowo cierpliwym dzieckiem ( na szczęście). Ale co robić,kiedy nasz dzidziuś nie przepada za tą czynnością pielęgnacyjną. Cóż, trzeba się postarać, żeby wszystko przebiegało szybko i sprawnie.
1) Przygotuj ubranka na zmianę, czystego pampersa
2) Miej w zasięgu ręki kosmetyki do mycia oraz wszelkie balsamy, kremy, którymi smarujesz bobasa 
3) Pamiętaj o dobrym , chłonnym ręczniku. Dodatkowo możesz skorzystać z tetrówki, która jest doskonała do wycierania fałdek.
4)Zadbaj , aby w pomieszczeniu, w którym kąpiesz , było ciepło i bez przeciągów.
5)Do wanienki z wodą włóż specjalną matę, albo tetrówkę,żeby dziecko podczas kąpieli się nie ślizgało.
6)Przygotuj sobie trochę cieplejszej wody, w razie gdyby w wanience woda wystygła.
Główkę myjemy raz, dwa razy w tygodniu(chyba że istnieje taka potrzeba to częściej).
Buźkę myjemy czystą, przegotowaną wodą, najlepiej bez żadnych kosmetyków. 
I do dzieła. 
Pamiętaj!!!

Dokładnie osusz skórę bobasa, pamiętając o wszystkich fałdkach.  
Nie kąp dziecka bezpośrednio po karmieniu.  
Wieczorna kąpiel pozwoli Twojemu maleństwu łatwiej zasnąć. Ksawek jest już umyty i po rytualnym słuchaniu muzyczki z karuzeli, smacznie zasnął w swoim łóżeczku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !