Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

16.03.2013

Cetaphil Restoraderm Emulsja do mycia


Od kilku dni używamy z moim synkiem Emulsji do mycia Cetaphil Restoraderm firmy Galderma. 

Opis : Emulsja do mycia dla dzieci i niemowląt
Specjalnie opracowany dla skóry atopowej ,suchej lub wrażliwej
Delikatnie myje i pielęgnuje
Skutecznie łagodzi swędzenie i suchość skóry
Nie zawiera środków zapachowych

Itd... same pochlebstwa, bo cóż może napisać producent.


Opakowanie ma poręczny kształt,ale lepiej gdyby zastosowano pompkę, tak jak w Balsamie nawilżającym do twarzy i ciała ( z tej samej serii).

Co do kwestii zapachu, którego miało nie być - a jednak jest ledwie wyczuwalny , taki raczej nijaki i trudny do określenia. Emulsja jest dość gęsta (  a także wydajna) i po rozprowadzeniu na skórze dobrze się pieni. Łatwo się spłukuje.Mycie jest komfortowe, skóra nie szczypie i nie ma uczucia ściągnięcia.

Podsumowując:
Tym razem opis zgadza się ze stanem faktycznym. Ksawciu chętnie się kompie ;) i mamusia też zadowolona.

Cena:
Muszę się pochwalić,że wygrałam w konkursie dotyczącym pielęgnacji  dziecka Emulsję i Balsam. Z ciekawości zerknęłam ile kosztuje - około 40 zł ( zależy czy na Allegro czy w aptece internetowej).

Zachęcam do brania udziału w konkursach i życzę powodzenia;););) !!!!!!!!!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !