20.07.2015

Olej z baobabu Biotanic





Witajcie

Olej z Baobabu Biotanic
Recenzja





Olej z baobabu gości już u mnie dość długo i dzięki temu mogę Wam dokładnie opisać jego działanie . Myślę, że warto po niego sięgnąć ze względu na delikatność i szerokie spektrum działania . Mam nadzieję, że moja opinia sprawi że i w Waszej pielęgnacji pojawi się ten olej . Poniżej także macie linki do innych recenzowanych przeze mnie kosmetyków naturalnych Biotanic.






Bio Olej Arganowy klik recenzja
Bio Olej Kokosowy  klik recenzja
Bio Masło Shea klik recenzja






Olej z baobabu Biotanic - opis ze strony producenta


Olej z baobabu to najnowsze odkrycie naturalnej kosmetyki - od dziś dostępny również dla Ciebie! Pozyskujemy go z nasion baobabu - wyjątkowo długowiecznego afrykańskiego drzewa, którego pień może osiągnąć nawet 11 metrów średnicy! Olej z baobabu to unikalna kompozycja cennych kwasów tłuszczowych, witamin i innych substancji, które kompleksowo pielęgnują wszystkie rodzaje cer. Jego cechą charakterystyczną jest doskonała zdolność do uszczelniania naturalnej bariery lipidowej skóry. Kosmetyk skutecznie chroni przed utratą wody, szkodliwym wpływem zanieczyszczeń i niekorzystnych warunków atmosferycznych. 

Olej z baobabu jest lekki i nie powoduje nadmiernej produkcji sebum. Łatwo się wchłania i nie pozostawia na powierzchni skóry nieprzyjemnej, tłustej warstwy. Wspomaga procesy gojenia i regeneracji, dlatego dermatolodzy często polecają go osobom ze skórą ekstremalnie przesuszoną, wrażliwą, a także zmienioną chorobowo – m.in. przy łuszczycy, egzemie i atopowym zapaleniu skóry.

To niezwykle delikatny, ale jednocześnie mocno odżywiający kosmetyk. Doskonały na blizny i rozstępy – zastosowanie na świeże zmiany, może znacznie zmniejszyć ich widoczność, a nawet doprowadzić do całkowitego wygojenia. Kosmetyk reguluje wytwarzanie sebum, wygładza, głęboko nawilża i opóźnia procesy starzenia. Doskonale pielęgnuje skórę, paznokcie i włosy!



  
Działanie oleju z baobabu:

- uszczelnia naturalne bariery ochronne skóry,
- zabezpiecza przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych, również przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych,
- neutralizuje wolne rodniki,
- głęboko nawilża – zatrzymuje wilgoć w skórze, ogranicza przeznaskórkową ucieczkę wody,
- odżywia, regeneruje i wygładza naskórek,
- ujędrnia, uelastycznia i poprawia gęstość skóry,
- chroni przed przedwczesnym starzeniem, skuteczny antyoksydant,
- redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu kolejnych,
- normalizuje produkcję sebum – pozwala przywrócić odpowiedni poziom natłuszczenia skóry, dzięki czemu sprawdza się zarówno w pielęgnacji skóry suchej, jak i mieszanej,
- ma działanie przeciwzapalne, przyspiesza gojenie blizn i rozstępów,
- łagodzi objawy oparzeń słonecznych,
- łagodzi podrażnienia, nadaje się do pielęgnacji skóry zmienionej chorobowo (np. łuszczyca, egzema, atopowe zapalenie skóry - po konsultacji z lekarzem),
- wzmacnia, odżywia i nawilża paznokcie,
- odżywia, wzmacnia, nawilża i wygładza włosy.




Olej z baobabu to antidotum na wszystkie Twoje problemy z cerą! Z powodzeniem zastąpi większość używanych przez Ciebie codziennie kosmetyków!

Olej z baobabu możesz stosować jako:

 
- krem do twarzy,
- balsam do ciała,
- balsam na podrażnienia, oparzenia słoneczne,
- krem do rąk i stóp,
- odżywkę do paznokci,
- odżywkę do włosów,
- olejek do masażu.

Sposób użycia: odpowiednią ilość oleju wmasuj w oczyszczoną i suchą skórę twarzy, ciała, we włosy lub w paznokcie. Stosować przynajmniej raz dziennie.

Cena 58 zł za 50 ml

Dostępność klik link




Olej z baobabu Biotanic- moja opinia


Olejek z baobabu , to kolejny w pełni naturalny kosmetyk od Biotanic - Beauty more eco .  Olej olejowi nie równy . Dlatego warto kupować je w sprawdzonych miejscach i od firm, które pozyskują produkt bez szkody dla jego właściwości . Olej Biotanic jest na tyle bezpieczny, że mogą go używać osoby o skórze wrażliwej, dotknięte trądzikiem oraz dzieci . Właściwie można go stosować na każdą część ciała . Doskonale sprawdza się samodzielnie, jak i półprodukt do m.in maseczek . Po tym wstępie zapraszam na moje spostrzeżenia dotyczące tego wspaniałego kosmetyku.




Olejek ma gustowny kartonik, na którym producent umieścił wiele przydatnych informacji dotyczących produktu . Opakowanie właściwe, to szklana buteleczka z pipetką. Łatwa i higieniczna metoda wydobywania olejku ! Do tego nie marnujemy ani kropelki .

Ma żółty kolor . Jest stosunkowo lekki jak na olej  i jest praktycznie bez zapachu . Używałam już wcześniej oleju Arganowego Biotanic i ten ma znacznie lżejszą konsystencję i lepiej się wchłania . 





Właśnie ze względu na swoją lekkości , upodobałam sobie używanie oleju z baobabu głównie na twarz . Stosowany na noc świetnie radzi sobie z łagodzeniem podrażnień. Koi zmiany skórne . Wpływa pozytywnie na ilość niedoskonałości. Przyspiesza gojenie i leczenie wyprysków . Wiele osób może się nieco zdziwić, że jak to ? olej przy cerze mieszanej i zanieczyszczonej ? A jednak ! Należy tylko wybrać ten odpowiedni.

Olej z baobabu ma także właściwości nawilżające. Sprawia, że skóra jest dobrze odżywiona, nabiera blasku, staje się bardziej miękka .

Mamy wakacje , a ten olej radzi sobie także z pielęgnacją skóry po kąpielach słonecznych . Jest jak najbardziej rodzinny, bo często gdy mój brzdąc widzi że się smaruję to on musi, chociaż odrobinkę . Wiem, że olej Biotanic jest bezpieczny i wysokiej . Dlatego nie odmawiam synkowi tej przyjemności i niech czasem robi, to co mama . W ten sposób budujemy wspólną więź i miło spędzamy czas .

Oleju z Baobabu dodaję też do maseczek z glinek oraz do masek do włosów . Wzbogaca to ich skład i stanowczo pogłębia działanie .





50 ml buteleczka Oleju z baobabu jest na prawdę wydajna  . Używam go co 2- 3 dni na twarz i szyję na noc . Także parę kropel do maseczek oraz do pielęgnacji włosów . Po dwóch miesiącach stosowania mam jeszcze 1/3 opakowania . Olej nie zapycha skóry i sprawdza się przy mojej mieszanej cerze. 


Jaki jest Wasz ulubiony olej pielęgnacyjny ?

18.07.2015

Granatowa sukienka z Romwe





Witajcie

Navy Dress /Romwe
Stylizacja





Post miał pojawić się wcześniej , ale w końcu są wakacje i trzeba korzystać . Niedawno wróciliśmy do domu .Spędziliśmy dzień w miłym towarzystwie . Ksawcio cały umorusany, ale zadowolony . Cały dzień na pełnych obrotach, a teraz usypia mi na kolanach . 



Kilka słów o sukience . Lubię granat . Kiedyś dość długo nie mogłam się do niego przekonać. Uważałam za kolor zbyt oficjalny, biurowy, albo taki roboczy - chodzi mi o uniformy przykładowo konduktorów . Ale czarny wręcz wielbiłam . Stosunkowo niedawno przekonałam się jednak do granatu . Wydaje mi się być cieplejszy od czerni i jednak bardziej pasuje do mojego typu urody . Krój jest luźny , tuszujący mankamenty figury . Przy biuście ma delikatne marszczenie , a na ramionach subtelne falbanki . U dołu bo bokach są złote guziczki . Długość całkiem przyzwoita, przed kolano . sukienka ma kieszonki. Materiał jest solidny, lekko się naddaje. Obejrzałam ją z każdej strony i przyznam że jest bardzo dobrze uszyta . 



Sukienka klik klik klik




http://goo.gl/x1suRJ

http://goo.gl/x1suRJ

http://goo.gl/x1suRJ

http://goo.gl/x1suRJ







Sukienka klik klik klik




Mam nadzieję, że Wam również miło płyną letnie dni . Nie trzeba wypasionych domków letniskowych, zagranicznych wycieczek ! Wystarczy dobre towarzystwo i odrobina pomysłowości.


17.07.2015

Evree Power Fruit Nawilżający dwufazowy olejek do ciała




Witajcie

Olejek do ciała Power Fruit, Nawilżający olejek dwufazowy / Evree
Recenzja







Bardzo lubię olejki w swojej pielęgnacji. Pomyślicie, że olejek to nie do końca najlepsze rozwiązanie na lato. Jednak jesteście w błędzie. Firma Evree przygotowała innowacyjny olejek dwufazowy, który po wstrząśnięciu tworzy idealny koktajl nawilżający dla ciała . A przecież po kąpielach słonecznych nasza skóra potrzebuje specjalnej troski.






Evree Power Fruit Nawilżający olejek dwufazowy do ciała - opis

Zmień rutynową pielęgnację ciała na dwufazową pielęgnację specjalistyczną i zobacz jak głęboko nawilżone i odprężone będzie Twoje ciało!

INNOWACYJNA FORMUŁA DWUFAZOWA!
Przed użyciem wstrząśnij, nie mieszaj.
Formuła olejkowa dobrze się wchłania.

SKŁADNIKI AKTYWNE:


FAZA GÓRNA
  • olejek malinowy
  • olejek jojoba
  • olejek avocado
  • olejek winogronowy
  • olejek sezamowy
  •  
FAZA DOLNA
  • kwas hialuronowy
DZIAŁANIE:
  • intensywnie nawilża
  • rewitalizuje i odżywia
  • odpręża i łagodzi skórę
  • nadaje sprężystość i gładkość 

Składniki: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Glycerin, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Simmondsia Chinesis (Jojoba) Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sodium Chloride, Disodium EDTA, BHA, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde.

Cena ok 28 zł za 100 ml




Nawilżający olejek dwufazowy Power Fruit Evree - moja opinia



Olejek Evree zamknięty jest w smukłej, plastikowej , delikatnie pomarańczowej buteleczce . Tworzywo z którego jest wykonana, jest nieco twarde, ale nie utrudnia to wydobywania kosmetyku ze środka. Kolory na opakowaniu są soczyste, owocowe. W tej samej tonacji jest kartonik. Umieszczono na nim dużo przydatnych informacji dotyczącej olejku.  Zamknięcie typu Press jest praktyczne . Należy pamiętać, aby zużyć olejek w terminie do 6 miesięcy od jego otwarcia. Lekko przezroczyste opakowanie pozwala kontrolować ubycie olejku .


Olejek ma płynną, średnio gęstą konsystencję. Patrząc na niego widać dwie warstwy, olejową i kwas hialuronowy. Przed użyciem należy potrząsnąć opakowanie, aby składniki się połączyły . Pojawiają się wtedy delikatne pęcherzyki . 


Olejek należy do tych szybko wchłaniających. Wiadomo, jest lekko tłusty, ale nie klei się i nie zapycha . Wchłanianie zależy od ilości kosmetyku, jaki sobie zaaplikujemy . Świetnie się rozprowadza na skórze, zwłaszcza po prysznicu .Nie trzeba go wiele, aby nawilżyć ciało.


Zapach jest śliczny, ale nie owocowy. Raczej cukierkowy. Mi taka słodycz do smarowania odpowiada.


Olejek Evree dobrze spełnia swoją funkcję. Przede wszystkim doskonale nawilża , lekko natłuszcza i odżywia skórę . W codziennej pielęgnacji dba nawet o przesuszone kolana, czy łokcie . Likwiduje napięcie skóry i daje uczucie komfortu ,  aksamitnej miękkości. Zapach też niewątpliwie jest atutem olejku. Otula ciało subtelną, kuszącą nutą.









Bardzo się polubiłam z olejkiem Evree. Szybko wchłaniająca się formuła i ten cudowny zapach ! Właściwości pielęgnacyjne też jak najbardziej zasługują tu na uwagę. Olejek dba o stan skóry, rozpieszczając ją odpowiednią dozą nawilżenia .  


Znacie markę Evree? Może używaliście któregoś z olejków ?


16.07.2015

Barwy narodowe :) Romwe

http://goo.gl/QWFPFe




Witajcie

Komplet Romwe
Stylizacja





Wypatrzyłam sobie ostatnio wygodny zestawik ze spodenkami . Była jeszcze opcja z szarością i czernią ,ale urzekło mnie te biało czerwone połączenie . Komplet ma rozmiar uniwersalny i śmiało osoby noszące rozmiar L powinny także się w niego zmieścić. Spodenki mają wygodną gumę w pasie i dodatkowo sznurek.


Jak zwykle w Romwe można liczyć na szybką dostawę, bo już po 10 dniach zamówienie było u mnie . Mam Wam do pokazania jeszcze granatową sukienkę . Może uda mi się jutro zrobić zdjęcia . Właściwie miały być dziś, ale wskoczyłam w te wdzianko i poszedł sportowy look .
 




Sportowy komplet ROMWE klik klik klik




http://goo.gl/QWFPFe

http://goo.gl/QWFPFe

http://goo.gl/QWFPFe

http://goo.gl/QWFPFe


Komplet Romwe klik klik klik
< każdy klik to uśmiech na mojej twarzy>


http://goo.gl/QWFPFe


Powoli wraca pogoda. Mam nadzieję, że ten stan potrwa dłużej, abyśmy mogli popluskać się nad jeziorkiem . 

15.07.2015

Eveline miniMAX oraz fast dryer top coat ingrid




Witajcie

Testuję z Beauty of dreams
Ideal Nail Care , Fast dryer Top coat Ingrid  Preparat przyspieszający wysychanie lakieru
miniMAX  Quick dry & long lasting Eveline
Recenzja






Dzisiejszy post połączyłam w jedno. Wszakże i lakier i wysuszacz , jak najbardziej do siebie pasują . Lubię miniMaxy , to już kolejny w mojej kolekcji. Topy tez posiadam przeróżne, ale ten ułatwiający i przyspieszający wysychanie jest moją perełką.  Kosmetyki te znalazły się w paczce, jaką testuję dzięki uprzejmości Gosi z bloga Beauty of dreams .







miniMAX Eveline :Długotrwały i szybkoschnący lakier do paznokci Eveline w klasycznej gamie kolorystycznej, które nigdy nie wychodzą z mody. Delikatne, neutralne lub klasyczne kolory paznokci odzwierciedlają twoją zrównoważoną i nienaganną postawę. Wybierz odcień lakieru, który pasuje do twojego nastroju lub okazji, a jednocześnie nie zdominuje twojego wyglądu.

Cena ok 5 zł


Fast Drayer Top coat Ingrid - Nowoczesny preparat, który szybko wysusza kolorowy lakier do paznokci. Maksymalnie skraca czas suszenia pomalowanych paznokci. Skutecznie zapobiega niechcianym odznaczeniom, gwarantując jednocześnie wyjątkowy połysk manicure już w 30 sekund. Szybkoschnąca formuła doskonale utwardza płytkę paznokci, dzięki czemu jest ona odporna na uszkodzenia.Stosować na pomalowane i podsuszone paznokcie.

Cena ok 9 zł





Lakier Eveline mimiMAX oraz Top Coat Fast Dryer Ingrid- moja opinia



Lakier Eveline miniMAX znajduje się w małej buteleczce . Pędzelek jest szeroki i wygodny w użyciu . Lakier jest ciemno niebieski, ze ślicznymi , bardzo subtelnymi drobinkami. Bardziej przypominającymi świetlisty pyłek . Aby paznokcie były dokładnie pokryte , należy nałożyć dwie warstwy . Lakier schnie w standardowym tempie . Zmywa się też całkiem dobrze . Chociaż na początku przestraszyłam się, bo po użyciu zmywacza miałam sino niebieskie palce. Ale wystarczyła szczoteczka do rąk i mydło i wszystko znikło .


Top Coat Ingrid znajduje się w małej, kwadratowej buteleczce . Konsystencja jest wodnista, a top pachnie alkoholowo. Stanowczo ma za wąski pędzelek. Byłam go bardzo ciekawa, bo jeszcze nie używałam wcześniej takich wynalazków . Po nałożeniu lakieru, trzeba trochę odczekać , bo inaczej można narobić smug, czy "pozaciągać "pomalowaną wcześniej powierzchnię. Przyspieszacz faktycznie spełnia swoją rolę . Po odparowaniu , zostawia przyjemniejszy zapach . Jest przydatny zwłaszcza przy jasnych, pastelowych lakierach , gdzie trzeba dla właściwego efektu - użyć trzech grubych warstw . Nie zauważyłam jakiegoś większego nabłyszczenia . Trwałości manicure też nie przedłuża . Ale za samo skrócenie czasu wysychania lakierów , warto go kupić.




















Używacie topów w swoim manicure ?