9.08.2023

Oriflame, NovAge Żel oczyszczający Supreme Clensing Gel

Witajcie! Znów trochę w temacie kosmetyków marki Orifame. Piękna cera zaczyna się od oczyszczania. Nie pomoże żaden krem cud miód, jeśli nie będziemy odpowiednio przygotowywać skóry do jego aplikacji. Są różne podejścia do demakijażu i oczyszczania. Sam płyn micelarny to produkt dla nieco leniwych. Warto jednak pamiętać, aby go usunąć letnią wodą, gdyż to także "detergent". Ja lubię stosować oczyszczanie kilkuetapowe. W zależności od pierwszego użytego kosmetyku dobieram kolejny.

 
Tak jak wspominałam na początku kosmetyki do mycia i demakijażu dobieram pod siebie. Aby jeden pasował i uzupełniał drugi. Kiedy wybieram oleje czy masełka, które niekiedy pozostawiają swoistą warstewkę, sięgam po kosmetyk z powerem, który tę lepkość usunie i zrównoważy. Jeśli używam micela to nie potrzebuję silnego środka. Lepiej wtedy zgrywa się z nim lżejszy, delikatny produkt. 

Oriflame, NovAge, Supreme Cleansing Gel - Żel oczyszczający

Żel opisany został jako łagodny, nie naruszający bariery lipidowej i posiadający właściwości nawilżające oraz tonizujące. 

Żel Supreme Cleansing Gel wygląda bardzo elegancko w białej butelce z pompką. Zresztą to jedna z luksusowych linii Orifalme. Zapach kosmetyku jest przyjemny, nienachalny. Konsystencja żelu jest idealna. Niezbyt gęsta, ale też nie ucieka przez palce.

NovAge Żel oczyszczający to kosmetyk idealny dla posiadaczek cery suchej, podrażnionej, czy dojrzałej. Oczyszcza, ale w niezwykle delikatny sposób. Nie tworzy ogromnej ilości piany, ale subtelną , otulającą skórę powłoczkę. Nie wysusza skóry, ani jej nie podrażnia. Jest wręcz przeciwnie. Łagodnie odświeża, czyni skórę miękką i delikatną. 

Supreme Cleansing Gel to wybawienie dla moje skóry w ostatnim czasie i zaostrzeniu alergii. Jest jak puchowa kołderka w zimowy wieczór.

Supreme Cleansing Gel to kosmetyk, który mnie zaskoczył. Działanie oceniam na bardzo dobrze, przy jednoczesnej trosce o skórę na jak najwyższym poziomie. Cena regularna nie jest zachęcająca, więc jeśli chcecie go przetestować to warto poczekać na promocje.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !