11.08.2023

FLOSLEK , Mist Cream Lekka Emulsja do twarzy Ashwagandha WZMOCNIENIE #PolishBeauty

Witajcie! Lubię eksperymentować z kosmetykami. Próbować nowych składników, konsystencji, delektować się zapachem i fakturą. Jakiś czas temu wpadł w moje łapki pewien cudak. Mist Cream od Floslek, czyli krem w mgiełce gdyby to dosłownie przetłumaczyć. W polskiej wersji językowej jest nazwany emulsją i tu bym się zgodziła. Tym bardziej ciekawa jest tu forma dozowania, a odbywa się ona za pomocą atomizera. Prawda, że to intrygujące połączenie?


Floslek, Mist Cream, Lekka emulsja do twarzy `Ashwagandha - wzmocnienie`

Skusiłam się na emulsję Floslek z ciekawości. Szukałam czegoś lekkiego o przyjemnej konsystencji, ale jednocześnie o skutecznym działaniu pielęgnującym skórę. 

Kosmetyk otrzymujemy w kartoniku. Sama emulsja umieszczona została w plastikowej, niewielkiej butelce wyposażonej jak już wspominałam w atomizer butelce. Spotkałam się także z wersją Róża, moja zaś to Ashwagandha, która ma działać m.in wygładzająco.

Warto wspomnieć, że emulsja nie należy do drogich, a ma całkiem dobry skład.  Ponadto nie posiada zapachu, więc będzie idealna do wrażliwych, podrażnionych cer. Jak na emulsję przystało, kosmetyk od Floslek ma lekką konsystencję/ Nie jest to jednak taki słaby produkt, który się jedynie zapowiada dobrze. Emulsja Floslek to połączenie delikatności oraz wielowymiarowego działania.

Mist Cream Ashwagandha  nawilża i odżywia skórę. Delikatnie ją pielęgnuje, nie zapychając. Łagodzi podrażnienia. Można ją stosować zarówno na dzień jak i na noc. Spisuje się dobrze samodzielnie, ale także jako serum/baza pod cięższy krem potęgując jego działanie. 

Emulsja zmiękcza i wygładza skórę. Przyjemnie się ją stosuje i mam wrażenie, że posiada subtelne działanie relaksujące. Na plus w naszym szybkim rytmie życia wpływa błyskawiczne wchłanianie. Emulsja również nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.

Emulsja Floslek jest zdecydowanie kosmetykiem, który musicie wypróbować. To lekka, wielka pielęgnacja w zaskakującej cenie.1 komentarz:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !