15.08.2023

Reklamuj się mądrze / Stojaki i standy tekturowe StPrint

Witajcie! Reklama i właściwa ekspozycja materiałów produktów są niezwykle istotne. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, aby pokazać swoją ofertę. Ciekawe rzeczy wpadają w oko. Zapamiętujemy je na dłużej i stajemy się wobec nich bardziej przychylni. Można oczywiście korzystać z kilku form reklamy jednocześnie. 

<Wpis reklamowy>

 

 

Stojaki czy standy kartonowe spotykamy często w sklepach, czy marketach. Są chętnie wykorzystywane w wielu punktach, gdzie ogranicza nas przestrzeń. Dzięki stojakom można w łatwy i prosty sposób zaprezentować asortyment o niewielkiej wadze i gabarytach. Takie stojaki zwiększają zyski, zaś nakład na nie jest odpowiednio mniejszy, dlatego to świetna inwestycja.

Stojaki tekturowe możecie zamówić na stronie StPrint  https://stojakitekturowe.pl/. Nie czekaj na szczęście, pomóż swojemu biznesowi i zwiększ sprzedaż poprzez zastosowanie odpowiednich stojaków na swoje produkty. W ofercie znajdują się stojaki półkowe, stojaki podłogowe, stojaki nakładkowe, stojaki płaskie i totemy. W sklepie możecie zaopatrzyć się  także systemy POS i POD.  

Stojaki reklamowe półkowe to jedne z bardziej popularnych stojaków. Na korzyść działa stosunek ceny do efektywnego i atrakcyjnego przedstawienia swojego produktu. Taki stojak jest stabilny i wytrzymały. Dodatkowym atutem takiego stojaka jest możliwość jego pełnej personalizacji. Dzięki czemu od razu będzie kojarzył się z marką. W zależności od potrzeb stojak może być uszlachetniony i wykorzystywany wielokrotnie do produktów premium. 

Stojaki podłogowe to także doskonały sposób na reklamę swoich produktów. Chętnie wykorzystuje się standy podłogowe do ekspozycji produktów o nieregularnych kształtach, także sypkich. Nadają się do ekspozycji książek, breloczków, czy też gazet.  

Kolejną propozycją godną uwagi są stojaki nakładkowe. To stojaki idealne do promocji małych produktów. Idealnie nadają się do ekspozycji ulotek. Ich niewielkie rozmiary są idealne do mniejszych przestrzeni. Te stojaki można także dopasować do swoich potrzeb i oczywiście zadrukować odpowiednio. Te stojaki są nie tylko bardzo praktyczne, ale także ekonomiczne. 

Standy płaskie są niebanalną formą reklamy. Z pewnością i wy nie raz spotkaliście się z taką ekspozycją przyciągającą wzrok. Kształt takiej reklamy może być dowolny. W zależności od preferencji może być zadrukowany z jednej lub z obu stron. Taki stojak może też posiadać jedną lub kilka kieszeni na ulotki/reklamy. Rzecz jasna konstrukcja tego stojaka jest tak skonstruowana, aby była bezpieczna i stabilna. 

Dla mnie jednym z ciekawszych stojaków jest totem. Totemy to efektowna metoda prezentacji. Są praktyczne, łatwe w przenoszeniu i stosunkowo nie drogie. 

Systemy POD/POS to również przydatne elementy, które pomogą wyeksponować asortyment i ułatwić jego lokalizację. Znajdziecie w stprint listwy półkowe, listwy komunikacji poprzecznej, topery, headery czy wobblery z tektury czy innego tworzywa. 

W StPrint indywidualnie podchodzi się do każdego klienta.  Dzięki temu otrzymacie produkt jak najbardziej odpowiadający waszym potrzebom. Pracownicy również chętnie służą pomocą i udzielają cennych wskazówek, kiedy my nie jesteśmy do końca przekonani co do projektu. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !