15.08.2023

Kancelaria podatkowa Sterling / Księgowość w języku angielskim

Witajcie! Posiadając firmę czy to mniejszą czy większą warto otaczać się wykwalifikowaną kadrą, która bezpiecznie przeprowadzi nas przez różnorakie procedury od spraw kadrowo płacowch, poprzez podatki i zagraniczne inwestycje. Biuro rachunkowe z którego usług będziemy korzystać, to klucz do sukcesu. Będąc spokojni o te kwestie możemy bez przeszkód zająć się rozwojem firmy i nowymi przedsięwzięciami. 

<Wpis reklamowy>

 


Nie sposób zajmować się wszystkim, nawet w malutkiej rodzinnej firmie. Każde przesięwzięcie wymaga uwagi i skupienia na celu. Dlatego już planując jakiekolwiek działania w kierunku założenia własnej działalności należy poszukać odpowiedniej pomocy prawnej. Dlatego polecam Kancelarie Podatkową Sterling.  Kancelaria Podatkowa Sterling https://kpsterling.pl/ ma swoją siedzibę w Rzeszowie. Jej atutem jest prowadzenie księgowości w języku angielskim, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle przydatne i istotne. Oczywiście należy zwrócić uwagę, że kadra stale się dokształca, aby być na bieżąco i znać każde zmiany w prawie. 

Kancelaria Podatkowa Sterling posiada Certyfikat Rzetelnej Firmy. Poza swoją pracą wspiera organizacje pożytku publicznego i nie jest obojętna na los innych. To świadczy o tym, że jest godna zaufania i polecenia. Razem z wiedzą i umiejętnościami idzie również empatia.

 

Zakres usług Kancelarii Podatkowej Sterling obejmuje obsługę księgową, obsługę spółek z o.o. i spółek akcyjnych, obsługę kadr i płac, prowadzenie ksiąg handlowych, obsługę księgową w języku angielskim, audyt wewnętrzny, accouting and payroll services, rejestrację spółki z o.o. , czy też likwidację działalności. 

Szeroki wachlarz usług sprawia, że każda z firm znajdzie w tej kancelarii to czego potrzebuje. Każda współpraca wyceniana jest indywidualnie. Poza podstawowymi usługami w każdym zakresie można także skorzystać z pakietu rozszerzonego. Warto rozważyć taką opcję, aby kompleksowo zadbać o swoją firmę. Indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że współpraca jest bardziej owocna i bezpieczna. 

Rzetelne podejście pracowników Kancelarii Podatkowej Sterling to gwarancja zadowolenia klientów. Dodatkowym atutem jest posiadanie przez kancelarię ubezpieczenia dotyczącego prowadzenia ksiąg rachunkowym. Rozwijaj swoją firmę i rośnij, a oni zadbają o kwestie prawne! 

  

1 komentarz:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !