17.08.2022

Wybielająca pasta do zębów od Farmasi

Witajcie! Pasta do zębów to  konieczny artykuł higieniczny, ale często nie za bardzo zwracamy uwagę na jej skład. Myjemy zęby przynajmniej dwa razy dziennie, a uśmiech jest ozdobą naszej twarzy, więc chyba warto przyjrzeć się temu akurat produktowi. Obecnie mamy mega wybór przeróżnych past do zębów o zróżnicowanym działaniu, składzie i cenie. Wbrew pozorom na skuteczne i delikatne pasty nie trzeba wydawać majątku. Pamiętajmy także, że pasta to tylko część pielęgnacji i higieny jamy ustnej.

Produkty wybielające  do zębów  są chętnie stosowane przez większość z nas. Najczęściej wybieramy pasty, które są ogólnie dostępne i działają stosunkowo mało inwazyjnie. Pasta oczywiście nie może równać się z zabiegiem profesjonalnym u stomatologa, lecz może znacząco poprawić biel naszego uśmiechu. Stopień wybielenia zależy także od predyspozycji, stanu naszego szkliwa, a także przyzwyczajeń żywieniowych.

Pasta wybielająca Farmasi to łagodna w smaku, lekko miętowa i przyjemnie odświeżająca pasta. Doskonale doczyszcza każdy zakamarek, czuję się tą gładkość. A zarazem pasta jest łagodna i nie szczypie w język. Polubił ją nawet mój 9 letni syn, który zazwyczaj wybiera owocowe warianty produktów do higieny jamy ustnej.
Moje ząbki nie są specjalnie białe i nigdy nie były. Jednak po zużyciu całej tubki widać delikatną różnicę w odcieniu. Nie zauważyłam żadnego przykrego dyskomfortu podczas mycia zębów i tuż po, co jest niezwykle istotne przy mojej nadwrażliwości.
Pasta do zębów Farmasi jest przyjemna w użytkowaniu. Nadaje się dla całej rodziny, w tym większych dzieci. Chętnie wypróbuję inne produkty do higieny jamy ustnej Farmasi.
 
 
W higienie jamy ustnej ważna jest systematyczność. Może nie każdy z nas jest obdarzony uśmiechem prosto z Hollywood, ale możemy wyglądać schludnie i cieszyć się świeżym oddechem i zdrowymi ząbkami. 1 komentarz:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !