7.08.2022

Odżywcze masło do ciała Nivea Cocoa Butter

Witajcie! Pielęgnacja skóry twarzy jak i ciała jest dla mnie szczególnie ważna. Cóż, należę akurat do tej grupy, która przez większą część czasu boryka się z suchą, podrażnioną skórą. Dlatego chętnie sięgam po bogate, pielęgnujące i treściwe kosmetyki do ciała. Nie przeszkadza mi także tłusta warstewka lub film na skórze.

Masło do ciała Nivea to przyjemny w użyciu kosmetyk. Tak, zawiera w swym składzie masło kakaowe. Jednak ma też takie kwiatki jak parafina czy konserwanty. Jednak w zrównoważonych proporcjach w kosmetykach do ciała nie przeszkadzają mi one i nie czynią żadnej szkody.
Odżywcze masło do ciała Nivea umieszczone zostało w okrągłym, plastikowym pudełku. Taka forma opakowania pasuje do konsystencji i przeznaczenia kosmetyku. Samo maso jest koloru białego, dość gęstej formuły. Nieco puszystej i lekko tłustawej. Zapach masła jest ciepły, otulający. Przypomina właśnie te naturalne masełko kakaowe.
Masło to genialne połączenie relaksującego zapachu i świetnej konsystencji. Dobrze się aplikuje na skórę i dosłownie rozpieszcza ciało oraz zmysły. Nawilża natychmiast, odżywia skórę i ją uelastycznia. Czyni ją miękka i gładką. Pozostawia lekki, nie tłusty film na skórze, który przypomina aksamitną powłoczkę.
Masło może nam posłużyć nie tylko do codziennej pielęgnacji, ale także do masażu. Nieco większa ilość kosmetyku daje fajny poślizg, a zapach dodatkowo działa na inne zmysły. Masło nie roluje się na skórze nawet, gdy jest go więcej. Będzie potem tylko potrzebowało dłuższej chwili na wchłonięcie.

Masło do ciała Nivea to dobry, drogeryjny kosmetyk. Posiadaczki suchej skóry będą z niego zadowolone. Uczucie na nawilżenia nie jest krótkotrwałe i trwa do następnego dnia. Masełko jest ponadto wydajne, nawet przy częstym stosowaniu. Skusiłam się na nie w głównej mierze ze względu na zapach. Mam słabość do tego typu aromatów. Cóż ja poradzę na to, że jedzeniowe, słodkie zapachy działają na mnie odprężająco.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !