19.06.2016

Psi Patrol / SammyDress

Witajcie


T-shirty z Psim Patorlem
SammyDressDziś na blogu oprócz  mojego zbója, także jest jego młodszy kolega Alan. O ile Ksawcia jest mi już samego trudno sfotografować, to już dwóch na raz graniczy z cudem. To patrzą gdzie indziej, albo się kręcą. Któryś strzeli foszka i na tym polega cała zabawa. Żeby trochę zająć chłopaków wybrałam się kolo pomnika "Koni Sztumskich"  (lub też Konia, nie pamiętam dokładnie co na tabliczce było napisane). Obaj mają na sobie koszulki z bohaterami serialu animowanego dla dzieci "Psi Patrol". Ksawcio ma krótki t-shirt z całą ekipą piesków i ich opiekunem. Bluzeczka Alana posiada długi rękaw i ma nadrukowanego pieska policjanta . Przyznam, że sama czasem oglądam tę bajkę. Oprócz walorów atrakcyjnych dla dzieci, jest to przyjazna bajka, ucząca pomocy dla innych, wsparcia, tego że trzeba podziękować. Należy do typu tych mądrzejszych. Niestety odcinki często powtarzają. Młodemu to nie przeszkadza, ale ja już znam wszytsko na pamięć. 

Koszulki są miłe w dotyku, lekko elastyczne. Wersja z długim rękawem bardziej się gniecie. Obie dobrze zachowują się w praniu, nie tracą kolorów i nie mechłacą się.

T-shirt krótki rękaw klik tu
T-shirt długi rękaw klik tu


T-shirt krótki rękaw klik tu
T-shirt długi rękaw klik tuW SammyDress dojrzałam ładny zestaw spodenki plus koszulka z pieskami. Może jeszcze zamówię Ksawciowi na lato. Są tam też fajne, kryte stroje kąpielowe chłopięce. Bardzo lubię ubranka od nich, bo nie są oklepane i dobre jakościowo. A co ważniejsze, mają realne rozmiary.Wczoraj nie było mnie praktycznie na internetach. Najpierw byliśmy zaproszeni na urodziny, a potem bawiliśmy się na wiejskim festynie. I siłą ściągałam Ksawcia do domu o 21.30. Ma energii więcej niż ja.
13 komentarzy:

 1. Mojej córce też by się podobały te koszulki.

  OdpowiedzUsuń
 2. super dzieciaki i świetne ubranka. Ksawcio rośnie jak na drożdżach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z takich bluzeczek to i mój junior by się ucieszył :) Uwielbia tę bajkę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne koszulki :) Ja nie znam tej bajki.. tzn kojarzę bohaterów ale jej nie oglądaliśmy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak uroczo! :)
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Z każdą sesją modele coraz pewniejsi siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Moje dzieciaki uwielbiają tę bajkę "Psi patrol". Fajne bluzeczki.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo ładne bluzeczki, udało się wykonać fotki, na których wszystko ładnie widać :)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !