23.04.2023

Ziaja MED , Kuracja LIPIDOWA Fizjoderm Kremowa baza myjąca

Witajcie! Bardzo lubię kolorowe, pachnące myjadła do ciała. Jednak muszę iść na kompromis i sięgać także po te bardziej lecznicze niż kosmetyczne produkty do mycia ciała. Na ogół pomimo suchej skóry i alergii radzę sobie przez większość roku i jest nawet znośnie. Jednak bywają okresy, gdzie dolegliwości się nasilają i dosłownie wszystko mnie swędzi. Właśnie teraz mam ten gorszy czas, chociaż już chyba jestem na prostej i dalej już będzie lepiej.

 
Wiosna to trudny czas dla całego organizmu. Przesilenie wiosenne daje się nam we znaki. Jestem tego doskonałym przykładem. Dotyczy to zarówno sfery emocjonalnej bo dokucza mi przemęczenie , brak koncentracji oraz szybciej można mnie zirytować. Kropeczkę nad i nadaje temu pogorszenie stanu skóry. O dziwo tym razem jako tako włosy nie sprawiły mi dużego problemu. Nie licząc niewielkiego nawrotu łojotokowego zapalenia skóry. 

 
Ziaja to znana i doceniana przez nas marka. Chyba każda z nas miała bliższe  spotkanie z kosmetykami tej firmy. Jak zapewne wiecie Ziaja to nie tylko tak zwane kosmetyki tak zwane drogeryjne,ale także seria PRO oraz MED. To propozycje dla osób bardziej wymagających oraz dla salonów kosmetycznych.
Do takich produktów dedykowanym skórze o szczególnych potrzebach jest Fizjoderm kremowa baza myjąca. 
 

Fizjoderm, Kremowa baza myjąca Ziaja MED

 

Kremowa baza myjąca należy do linii Kuracja Lipidowa. Są to produkty przeznaczone do wrażliwej, alergicznej skóry, dotkniętej atopią bądź innymi problemami skórnymi. Jak widać nasz produkt to całkiem spora butla z wygodnym dozownikiem. Kosmetyk może nie jest do końca kremowy. To coś pomiędzy żelem a emulsją, tworzący delikatną pianę. Jak na preparat do skóry wrażliwej nie dodano do niego substancji zapachowych. 

Kremowa baza myjąca jest delikatna dla skóry. Do tego to wydajny i dobrze dostępny kosmetyk w przystępnej cenie. Zdecydowanie także jego zaletą jest to, że może korzystać z niego cała rodzina. 

Baza myjąca od Ziaji nadaje się świetnie do codziennego oczyszczania wrażliwej i przesuszonej skóry. Nie powoduje podrażnień, koi skórę i delikatnie ją nawilża. Wspomaga walkę z dyskomfortem i ściągnięciem skóry. Dobrze współgra z innymi kosmetykami. Nie zastępuje jednak oczywiście pielęgnacji. To tylko pierwszy krok w trosce o zdrową skórę bez przesuszeń i wyprysków alergicznych.
 
 
Ziaja MED to niewątpliwie kosmetyki, którym warto się bliżej przyjrzeć. Sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, a cena zachęca więc tym bardziej czemu by nie spróbować. 

3 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !