19.04.2023

Grace & Flora mydło do rąk od Farmasi

Witajcie! Dziś krótko i rzeczowo o pewnym kosmetyku niezbędnym w życiu codziennym. Jak wiemy nie id dziś, ręce myć trzeba i to często. Nie mam jakiś szczególnych wymagań co do mydełka do rąk. Ze względu jednak na dużą częstotliwość używania tegoż kosmetyku musi być delikatne dla skóry dłoni. 

<Wpis reklamowy/ Farmasi>

Kosmetyki do mycia mają za zadanie przede wszystkim usuwać zanieczyszczenia. Są na skórze dość krótko, dlatego nie zawsze da się odczuć  właściwości pielęgnacyjne lub ich brak. Niemniej przy podrażnionej i przesuszonej skórze, uwierzcie mi sztuczne produkty, dodatkowo pogłębiają dyskomfort skóry. Ostatnio mam wrażenie, że swędzi mnie wszystko, mam odczucie stale napiętej skóry i nie ukrywam drażni mnie to bardzo. Ta wiosna i dodatkowo alergia są dla mnie trudne do przetrwania. Teraz właśnie kosmetyki, które wcześniej nawet spisywały się u mnie, potrafią podrażnić mi skórę. To tak zwane uwrażliwienie. Muszę to przetrwać kremując się ile wlezie, łykając tabsy i wypijając może wapna.
 

Mydełko do rąk Grace & Flora

Mydełko od Farmasi to cześć linii o tej samej nazwie, którą łączy piękna nuta zapachowa. W skład kosmetyków Grace & Flora wchodzą między innymi Woda perfumowana, żel pod prysznic czy krem do rąk. Wszystko pięknie pachnące, aby ten wspaniały aromat pozostał z nami na dłużej. Z pewnością po przygodzie z mydełkiem wiem, że ta nuta zapachowa jest akurat dla mnie przyjazna i czuję się z nią dobrze. Zestaw tych kosmetyków prezentuje się elegancko dzięki użyciu ciemno czerwonego koloru i złotej grafiki.

Kwiatowo owocowy zapach serii Grace & Flora sprawi, że poczujemy się świeżo i kobieco. To zapach romantyczny, nie sztuczny i przytłaczający. Owocowe nuty nadają kompozycji lekkości i ożywczego charakteru. 

Samo mydełko jest żelowe, dobrze się pieni i nie wysusza skóry dłoni. Zapach utrzymuje się jeszcze jakiś czas na skórze. Mydełko jest wydajne. Praktyczne opakowanie ułatwia korzystanie z kosmetyku i jest ozdobą łazienki.


Mydełko Grace & Flora od Farmasi to dobry produkt do częstego stosowania. Cała linia świetnie nadaje się na prezent.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !