20.07.2022

Linia regenerująca do włosów DR. C. Tuna Farmasi

Witajcie! Dziś wpis włosowy o sprawdzonych, wysokiej jakości kosmetykach Dr. C. Tuna Revieving czyli linii regenerującej włosy. Są to trzy wzajemnie uzupełniające się kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji włosów. Olejkowe serum, szampon i maska polecają się do pielęgnacji zniszczonych i wymagających włosów.

Zestaw regenerujący do włosów Farmasi używam już od dłuższego czasu. To naprawdę silna artyleria do zadań specjalnych. Szampon nadaje się do codziennego stosowania i uzupełniamy jego działanie maską oraz olejkiem.
 
Szampon o żelowej konsystencji dobrze się rozprowadza i świetnie pieni. Doskonale myje pasma i otula niewidzialną pielęgnacją. Począwszy już od samego szamponu czuć można działanie regenerujące. Sprawdzi się przy włosach średnio i wysokoporowatych oraz zniszczonych zabiegami fryzjerskimi.

Maska regenerująca najlepiej działa pozostawiona na włosach dłuższy czas i poddana działaniu ciepła. Może to być oczywiście turban czy ręcznik owinięty na włosach. Dłuższy czas ekspozycji na działanie maski plus ciepło sprawia, że maska działa skuteczniej i efekt jest długotrwały.
Olejek to kosmetyk mający działać na włosy u ich nasady i stymulować ich wzrost i odbudowę od cebulek. Nakładamy go na skalp i masujemy. Pozostawiamy na włosach na jakieś 30 minut i myjemy całą czuprynę. Olejek ma specyficzny zapach, ale po myciu nie ma po nim śladu.Zestaw regenerujący Dr. C. Tuna Revieving można porównać do profesjonalnych kosmetyków z salonów. Raz na jakiś czas warto oczyszczać włosy mocniejszym szamponem dla pozbycia się nie tylko zanieczyszczeń, ale także resztek innych kosmetyków. Tylko dobre przygotowane pasma będą chłonęły składniki z kosmetyków pielęgnacyjnych w odpowiednim stopniu. 
 1 komentarz:

  1. Ten szampon jest świetny z tego zestawu, dobrze zmywa brud i zanieczyszczenia, nie obciąża włosów. Moje włosy były bardzo zniszczone rozjaśnianiem , na początku byłam sceptycznie nastawiona, ale po kilku użyciach moje włosy stały się mocniejsze i lśniące. Dobra cena jak za tak duza pojemność!

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !