18.07.2022

Dmuchawce, latawce, wiatr

Witajcie! Wątki botaniczne są chętnie wykorzystywane przy dekoracji bądź metamorfozach wnętrz. Chętnie wybieramy motywy z monesterą, kwitnące kolorowe kwiaty czy też subtelne grafiki akwarelowe. Możemy sięgnąć po wyraziste, przepełnione kolorami dodatki bądź też zdecydować się na subtelne odcienie szarości. 


 
Uwielbiam motyw dmuchawców, przez innych nazywanych dmuchańcami. Ich urok niewątpliwie tkwi w ich ulotności. W naturze możemy się nimi cieszyć przez chwilę. Poprzez dekoracje da się ich piękno zatrzymać na dłużej. Ta lekkość i delikatność oraz odrobina wolności przeniesiona do naszego domu czy mieszkania tworzy niesamowity klimat.


 Obrazy, tapety czy fototapety z dmuchawcami nadadzą wnętrzom nostalgiczny klimat. Sprawdzą się w aranżacjach w stylu rustykalnym czy prowansalskim. Jednakże abstrakcja obraz z dmuchawcem stylowo wpisze się w eleganckie wnętrze z nutą glamour. 

Dmuchawiec dzięki swej kruchości i lekkości wykorzystywany jest nie tylko w obrazach, czy właśnie tapetach. Grafiki z mniszkiem wykorzystywane są często w plakatach, naklejkach, ale także na domowych tekstyliach typu poduszki, pościel, czy też zasłony. 

Dekoracje z dmuchawcem nadają się do każdego wnętrza. W zależności od kolorystyki, czy wielości obrazu czy tapety może stanowić on skromny dodatek, albo centralną dekorację pomieszczenia. Ściereczki czy zazdrostki z mniszkiem nadadzą swojskiego klimatu w kuchni. Pościel w zwiewne dmuchawce umili leniwe poranki w sypialni. Czarno biała tapeta o sporych gabarytach to doskonała dekoracja nowoczesnego biura, zaś w przytulanym salonie rozgościć się może obraz z dmuchawcem w towarzystwie rosy.

1 komentarz:

  1. Piękne są te grafiki, na pewno ozdobią niejedno miejsce :)

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !