25.07.2022

Dobranoc ... pchły na noc / Mgiełka relaksująca Shamasa

Witajcie! Sen jest niezwykle ważny dla każdego z nas. Żyjemy w ciągłym biegu i często w stresie. Wieczorem zamiast się wyciszyć i zrelaksować, rozpamiętujemy sytuacje z dnia, a zamiast słodko chrapać do poduszki liczymy bezskutecznie barany. Jedna, dwie nie przespane noce nie są jeszcze jakąś wielką tragedią i nie wypłynie znacząco na nasz organizm. Jednak, gdy taka sytuacja się powtarza lub gdy notorycznie mamy problem z zaśnięciem będą nam przez to dokuczały różne dolegliwości. Możemy czuć się zmęczeni, rozdrażnieni i mieć problemy z koncentracją.

W obecnych czasach, gdy otacza nas mnóstwo zanieczyszczeń i wszechobecnej sztuczności warto sięgać po naturalne preparaty na różne dolegliwości, także te dotyczące problemów z zasypianiem. Mgiełka Relaksująca Dobranoc..Pchły na noc Shamasa to właśnie takie naturalne panaceum. Wcześniej powstał blend olejków eterycznych ułatwiających zasypianie, a następnie pewnie dla takich leniuchów jak ja - wygodna mgiełka. Stosuję ją wraz z naturalną herbatką ziołową.

Mgiełka Shamasa wykorzystuje znane od dawna dobroczynne właściwości aromaterapii. Dzięki odpowiedniemu połączeniu olejków eterycznych mgiełka łagodzi okresową bezsenność, ułatwia zasypianie, pomaga zrelaksować się i wyciszyć oraz pozwala zredukować nagromadzony stres. 

Mgiełka relaksująca ma wygodną formę atomizera, dzięki czemu możemy ją wygodnie rozpylić w pomieszczeniu czy na pościel. Bedzie odpowiednia także dla dzieci oraz osób starszych. Możemy ją także zabrać ze sobą w podróż.

 

Dobranoc...Pchły na noc zawiera takie olejki eteryczne jak:

*olejek lawendowy

*olejek z melisy

*olejek z kadzidłowca

*olejek pomarańczowy

Mgiełka ma idealnie dobrane połączenie zapachów, które nie przytłacza. Mgiełka jest zarazem lekka i świeża, cudownie wpływa na zmysły. Nie podrażnia nawet w kontakcie ze skórą. Można ją stosować codziennie bez negatywnego wpływu na organizm. 

Dobranoc...Pchły na noc umila mi wieczory swoim kojącym i relaksującym zapachem. Pomaga mi się wyciszyć i relaksuje przed pójściem spać. To taki już mój wieczorny rytuał, mgiełka Shamasa oraz herbatka ziołowa.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !