12.06.2019

Bourjois , Twist up The Volume Ultra Black - stylizuj rzęsy tak jak lubisz

Mascara Bourjois Twist up The Volume jest uznawana za jedną z najbardziej kultowych i rozpoznawalnych tuszy tej marki. Dlaczego? Wprowadzono tu świetną innowację, dzięki której można malować i podkreślać rzęsy w ulubiony sposób. Możemy nadać im zalotną długość,albo zadbać o piękną objętość. Oczywiście także skorzystać z obu opcji zachowując przy tym bardzo nasyconą czerń. Jak to możliwe? Zachęcam do dalszej lektury!

Bourjois, Twist up The Volume Ultra Black tusz pogrubiający
Opakowanie mascary skrywa pewien sekret, magiczną szczoteczkę. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi użytemu w maskarze Twist up The Volume szczoteczka zmienia się i możemy uzyskać efekt mega pogrubienia i objętości lub też wydłużenia. Przy użyciu specjalnego pokrętła zmieniamy postać szczoteczki.
Bourjois, Twist up The Volume Ultra Black
Pierwsza opcja, czyli Twist 1 to "wydłużenie rzęsa po rzęsie". Szczoteczka est wtedy dłuższa i węższa, a wypustki są dłuższe. Przy Twist 2 otrzymujemy większą objętość. Główka szczoteczki ulega skróceniu, zaś włoski są gęstsze.
Bourjois, Twist up The Volume Ultra Black
Pierwszy raz spotkałam się z takim nieco gadżeciarskim rozwiązaniem. Spodobał mi się taki myk, bo nie trzeba kombinować z kilkoma osobnymi tuszami.
Czy maskara Twist up The Volume Ultra Black Bourjois jest faktycznie hitem i panaceum na przy krótkie i rzadkie rzęsy? 

Otóż trzeba nauczyć się z nią pracować. Konsystencja nie wydaje mi się być rzadka, jednak tusz jest dość mokry. Należy nabierać naprawdę minimalną ilość kosmetyku i spokojnie malować rzęsy bez zbędnego pośpiechu. Inaczej zostaną nam czarne odciski na powiekach. Trzeba odczekać aż mascara delikatnie przeschnie i wtedy także odrobiną tuszu malujemy rzęsy drugi raz na opcji Twist 2(jeśli macie chęć dodatkowo zagęścić rzęsiorki). Tak, nie jest to mascara do malowania się w biegu. Jednak gdy już nabierzemy wprawy odwdzięczy nam się trwałym i wyrazistym makijażem.
Bourjois, Twist up The Volume Ultra Black tusz do rzęs
Mascara jest wydajna i ładnie podkreśla rzęsy. Nie kruszy się i nie rozmazuje. Zmywa się dobrze nawet przy kilku warstwach. Nie szczypie i nie podrażnia oczu.
Bourjois, Twist up The Volume Ultra Black maskara
Ciepło nie sprzyja skupianiu myśli, ale trzeba sobie radzić. Zwłaszcza gdy obchodziło się nie dawno urodziny. Raptem wczoraj:). I znów plus jeden w metryczce.
Bourjois, Twist up The Volume Ultra Black
Twist Up The Volume Ultra Black Bourjois to z pewnością nie mascara dla każdej z nas. Kto nie straci cierpliwości i nie rzuci jest w kąt na samym początku, ten polubi go jak ja. 


7 komentarzy:

 1. Wiele o niej słyszałam, ale nie miałam jej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że nie widzę efektu na oczach. Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze wiedzieć, ostatnio ją dostałam, ale jeszcze nie ruszałam :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja niestety nie jestem cierpliwa, więc ten produkt nie dla mnie. Wole masakray, które w pare sekund pięknie podkreślą mi oko :)

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie znam tego tuszu, ale czytałam o nim bardzo sprzeczne opinie. Ciekawa jestem jak spisałby się u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 6. w sumie to czad,ale ja akurat łatwo tracę cieprliwość;D

  OdpowiedzUsuń
 7. Chyba się skuszę na tę markę skoro tak opisujesz :)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !