12.01.2024

Szampon i odżywka do włosów zniszczonych Plex Care / Action

Witajcie! Jedni uważają za skuteczne tylko renomowane produkty fryzjerskie. Inni mają zapatrzenie na kosmetyki stricte naturalne. Ja mam swoich sprawdzonych sprzymierzeńców, ale nadal poszukuję skutecznych produktów do pielęgnacji włosów. Dlatego nie ukierunkowuje poszukiwań tylko w dedykowane i jednorodne kosmetyki. Zdażają mi się te z drogerii, te z górnej półki i czasem naturalne. Najważniejsze, aby służyły moim włosom i skalpowi.

W Action znalazłam oto te dwa kosmetyki. W ofercie była jeszcze maska, ale podczas moich zakupów akurat wyprzedana. Kosmetyki to linia przeznaczona do włosów zniszczonych. Sama nazwa może nieco kojarzyć się z renomowanymi  produktami fryzjerskimi, czyli Olaplex. Które swoją drogą jedni chwalą, a inni już nie do końca.

Plex Care 1, 2 , Szampon i odżywka do włosów zniszczonych

Cóż będę się rozpisywać. Nie robię podziału na dwa osobne kosmetyki, gdyż nie są za bardzo godne uwagi. Odżywka jest raczej do włosów mniej problematycznych, chociaż ja i tak ostatnio nie mogę narzekać. Jest to jednak zwykły średniak, a często w takiej cenie da się wyłapać jakąś perełkę.

Szampon to już kompletnie nie moja bajka. Włosy szybciej się przetłuszczają, zaczynają elektryzować. Są bardziej oklapnięte. Nawet jak myłam pasma częściej, efekt wcale nie był lepszy. 
Ten zakupowy eksperyment nie okazał się udany, a szampon do końca zużyła moja mama.  Przy swoich krótkich, sztywnych pasmach nie zauważyła żadnego dyskomfortu i akurat u niej spisał się ten kosmetyk znacznie lepiej niż w moim przypadku. Odżywkę zmęczyłam jakoś i wiem, że do niej nie wrócę. Nie muszę się rozwodzić nad tymi kosmetykami, ale jeśli ktoś szuka informacji o nich to lepiej kupić sobie czekoladę :).2 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !