8.01.2024

Skoncentrowane serum Odmłodzenie do twarzy retinol 0,2 i ceramidy Eveline

Witajcie! Jak wiecie retinol to jeden z najskuteczniejszych składników kosmetyków przeciwstarzeniowych. Działa jednak na inne problemy skórne, więc z pewnością przyda się w pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Pierwszym serum z retinolem nie było to z Loreal, ale właśnie to maleństwo z Eveline w skoncentrowanej formule.

Serum Odmłodzenie retinol 0,2 i ceramidy , Skoncentrowana formuła Eveline

W małej buteleczce z ciemnego szkła wyposażonej w pipetkę znajduje się mleczne serum. Zarówno na buteleczce jak i pudełku znajdują się informacje o kosmetyku. Szata graficzna jest delikatna, utrzymana w bieli i subtelnym odcieniu niebieskiego. 

W serum połączono retinol z ceramidami. To sprawia, że unikniemy podrażnień, a skóra będzie zaopiekowana. Zresztą nawet jeśli mamy serum wyłącznie z retinolem, to warto stosować je z kosmetykiem z ceramidami bądź peptydami. Działamy wtedy na skórę wielokierunkowo i dbamy o barierę hydrolipidową.

Serum ma postać gęstego, treściwego mleczka o delikatnym zapachu. Aplikacja jest przyjemna i bezproblemowa. Wystarczy odrobina na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Serum nie klei się, dość szybko wchłania. Od początku polubiłam się z tym kosmetykiem. Początkowo używałam go dość rzadko, a potem zwiększyłam częstotliwość. Nie zauważyłam żadnych podrażnień. Wręcz przeciwnie. Podczas jego stosowania skóra stała się bardziej miękka i lepiej nawilżona. Czasem nawet bez kremu po wchłonięciu serum.

Serum Odmłodzenie ma tylko 18 ml, ale za to można się zapoznać z jego właściwościami i zużyć je do końca zanim zmieni swoje właściwości. Ponadto można je kupić w promocji za nie całe 15 zł. To nie zrujnuje budżetu, a zdecydowanie poprawi stan skóry. Jeśli macie ochotę rozpocząć przygodę z retinolem, a nie chcecie przepłacać to warto sięgnąć po to serum Eveline.


Lubię sięgać po produkty pielęgnacyjne Eveline bo są dobrze dostępne, mają dobre składy i są przystępne cenowo. Zresztą wszystko i tak trzeba stosować regularnie i nie zapominać o SPF, dlatego cierpliwość i systematyczność to najwięksi sprzymierzeńcy naszej skóry!
 


2 komentarze:

  1. Mam już serum z retinolem, które nie wiem, kiedy zdenkuję :D Poza tym moja skóra jest zbyt wrażliwa na tego rodzaju składniki :)

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !