21.06.2023

Miraculum Asta.Plankton C, Żel do mycia i demakijażu twarzy

Witajcie! Oczyszczanie skóry to podstawa jest zdrowia i pięknego wyglądu. Nie można pominąć tego etapu w swojej codziennej rutynie, ani go bagatelizować, czy traktować pobieżnie. W zależności od potrzeb skóry warto wybierać, które najbardziej będą w te potrzeby się wpasowały. Żeli do mycia twarzy używałam dość sporo, także płynów micelarnych. Dla mnie najistotniejszą kwestią w przypadku takich kosmetyków jest to, aby dobrze oczyszczały skórę, ale jednocześnie były dla niej delikatne i nie powodowały podrażnień.


Żel do mycia i demakijażu twarzy Asta.Plankton Miraculum 

Cytrusowy żel do mycia i demakijażu twarzy od Miraculum zamknięty jest w podłużnym, małym opakowaniu z higieniczną i praktyczną pompką. Taki rodzaj opakowania jest w tym przypadku dobrym wyborem. 

Żel ma przyjemną, lekko pomarańczową barwę i nieco galaretkowatą konsystencję. Pieni się raczej średnio, ale nie przeszkadza to w usuwaniu makijażu i innych zanieczyszczeń. Jest to delikatnie, pięknie pachnący kosmetyk, który subtelnie troszczy się o skórę. Nawilża ją przy okazji. 


Żel Asta.Plankton C stosuję po demakijażu oczu i spisuje się naprawdę dobrze. Chociaż niektóre podkłady naprawdę ciężko usunąć z buzi. Pozostaje czasem reszteczka jakiś kosmetyków, które można usunąć tonikiem do twarzy. 

Żel Miraculum jest łagodny i idealnie nadaje się do mojej wrażliwej, skłonnej do podrażnień skóry. Dobrze współgra z pozostałymi kosmetykami. Po jego użyciu skóra jest miękka,świeża i bez podrażnień.


Znacie kosmetyki firmy Miraculum? Może macie swoje ulubione? Chętnie dowiem się jakie.
 

 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !