25.06.2023

Frudia przeciwsłoneczna baza pod makijaż z SPF 50

Witajcie! Krem z SPF to podstawa w trosce o piękną skórę, ale także zdrową. Jednak kremy z filtrem i to tym wyższym to nie lada wyzwanie. Znaleźć dla siebie odpowiedni, pomimo że jest wiele ofert na rynku nie jest wcale łatwo. Jednym z ciekawszych jakie miałam używać są właśnie baza przeciwsłoneczna marki Frudia.

Przeciwsłoneczna baza pod makijaż Frudia

No tak to taka niby baza, niby krem. Kupiłam go nieco taniej na promocji w Kontigo. Na Wizażu nie ma zbyt pochlebnych opinii, ale jak dla mnie spisuje się nawet dobrze jak na typowy krem z filtrem. Chociaż o wiele lepiej działa jako właśnie baza.
 

Przeciwsłoneczna baza pod makijaż Frudia zamknięta jest w niewielkiej tubie z pomarańczowymi akcentami. Krem jest koloru białego o przyjemnej konsystencji oraz łagodnym zapachu. Nie stwierdziłam, żeby krem jakoś nazbyt bielił skórę, ale już dość mocno się wyświeca. Więc bez przypudrowania się nie obyło. 

Oczywiście krem nie wchłania się do końca. Przy większej ilości kremu na buzi daje tłusty efekt. Jednak mniejsza ilość współgra z moim rodzajem cery. Nie wiem czy krem spełniłby oczekiwania posiadaczek mieszanej czy tłustej cery. Myślę, że osoby ze skórą suchą czy dojrzałą chętniej wybiorą ten krem.


Krem marki Frudia chociaż nie jest idealny, nie wspominam jako zły. Nie podrażnił mi oczu i nie obciążył cery. Nie używałam go jednak latem, bo akurat już go nieco wcześniej skończyłam.1 komentarz:

  1. Chociaż mam suchą cerę, nie wiem czy czułabym się że w nim dobrze. Jako bazę pod makijaż wolę jednak coś innego :)

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !