15.09.2021

Woda perfumowana U-violet Faberlic

Witajcie!Zapachy koją nerwy, pobudzają, rozluźniają. Kwestia zapachu jest też bardzo indywidualna. Dla każdego ten sam zapach może wydawać się innym. No i ten sam perfum może pachnieć znacznie odmiennie na każdej osobie. Lubię eksperymentować z różnymi kompozycjami. Dotyczy to nie tylko perfum, ale zapachu w domu. To taka część mnie i sposób na wyrażenie. Innym razem na otulenie i relaks. Perfum mam całkiem sporą kolekcję. Zmieniam je nie tylko w zależności od nastroju, ale też okazji, czy pory roku. Niektóre zapachy towarzyszą mi w domu lub nawet na sam wieczór przed zaśnięciem, zaś inne noszę przy sobie w torebce. Mam swoich wybrańców, po których nie boli mnie głowa i nie odczuwam dyskomfortu. I nie są to wcale tylko lekkie i można by rzec ulotne nuty zapachowe. Wszystko zależy od kompozycji.

Woda perfumowana U-violet przyciągnęła mnie tym boskim flakonem, obok którego nie da się przejść obojętnie. Kształtem przypomina bryłę drogocennego kryształu. Butelka jest zgrabna i poręczna, a atomizer działa bez zastrzeżeń.
woda perfumowana u-violet faberlic
 Woda perfumowana U-violet to głownie zapach kwiatowo owocowy z przeplatającymi się zielonymi akordami. Kompozycja zapachowa powstała kilka lat temu i jej twórcą jest Maurce Raucel. W U-violet znajdziemy takie aromaty jak zielone liście, różowy grejpfrut, magnolię, jeżynę, orchideę oraz białe drewno , bursztyn i wanilię. To ciekawe połączenie, wyraziste i zmysłowe, ale nie duszące. 

U-violet jest to zapach wielowymiarowy, mieniający się nieco podczas noszenia. W kontakcie ze skórą i utleniając się zmienia swe oblicze nabierając charakteru i otulając ciało zmysłową mgiełką.
Zielona świeżość i nuta owocowa zapraszają do nonszalanckiego świata U-violet. Z nim zdobędziesz co tylko zapragniesz! Ukoją i otulą ciepłem orchidea i magnolia. Zaś waniliowe i ambrowe akordy zamkną całość i wypełnią harmonią woje otoczenie.
Po ten i inne piękne zapachy Faberlic zapraszam na stronę Faberlic-kosmetyki.pl

U-violet to zapach dla silnej, niezależnej i nowoczesnej kobiety.  Jest wyraźny i kuszący, ale zdecydowany! Pomoże wam podbijać świat i postawić na swoim. Nie trzeba iść na kompromis, kiedy można zawojować świat!

 


3 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !