29.09.2021

Total sweater look

Witajcie! Nie wiem czy tak czasem macie, że coś wam się podoba. To taki kaprys, którego nie jesteście do końca pewni, a idea musi dojrzeć. W pewnym momencie w końcu się przełamujecie i stwierdzacie, że co mi szkodzi i w końcu decydujecie się na zakup. Za mną tak długo "chodziły" sweterkowe komplety. O ile sweter spełniający swoją funkcję nie jest raczej niczym dziwnym, to już portki z tego samego materiału mogą budzić kontrowersję.

 

Zestawy o teksturze swetra ciekawiły mnie i intrygowały od długiego czasu. Drobniej dziergane zdają się być bardziej elastyczne i dzięki temu dopasowane. Te o grubszym splocie muszą być nieco luźniejsze, bo splot może po rozciągnięciu ulec deformacji. To nie jest prawdziwa wełna, ale trzeba ją traktować inaczej niż dzianinę czy jersey.
 

 

Komplet z FemmeLuxe.co.uk jest nieco luźniejszy. Jest to rozmiar przejściowy pasujący na S i M. Góra jest nieco krótsza z asymetrycznym dekoltem, który odkrywa jedno ramię. Długość swetra współgra ze spodniami, gdyż te mają wysoką talię i żadna fałdka nie wystaje na światło dzienne. W pasie spodni umieszczono sznureczek, który podtrzymuje je na swoim miejscu. Nogawki są lekko zwężane, wykończone ściągaczem. Jak dla mnie i mojego aż 160 cm wzrostu spodnie mogłyby być krótsze, ale dzięki wąskim nogawkom nie jest źle.


White dresses

Black dresses 

Denim shortsCo sądzicie o takim zestawie na jesień. Odważniejsze panie mogą się w nim wybrać na miasto. Jeśli jednak macie co do tego pewne obawy, to zapewniam że komplet sprawdza się znakomicie jako ciepły i przytulny zestaw domowy polecający się na jesienne dni i wieczory!4 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !