2.08.2021

Dwufazowy tlenowy płyn do demakijażu Faberlic OxiOlogy

Witajcie! Zazwyczaj, gdy chodzi o usunięcie makijażu wybieram płyny micelarne. Jednakże bardziej trwałe kosmetyki wymagają cięższej artylerii. Zwłaszcza jeśli chodzi o makijaż oczu. Kilka warstw tuszu, eyeliner i kremowe, zastygające cienie. Aby to usunąć nie powodując podrażnień, bez zbędnego pocierania. Skutecznymi kosmetykami do pozbywania się trudnego do usunięcia makeup-u są preparaty dwa w jednym, tak zwane dwufazowe. Już gołym okiem widać różnicę między tradycyjnym kosmetykiem do demakijażu, a właśnie dwufazowym. Kosmetyk dwufazowy to jakby dwa osobne preparaty, które po wstrząsnięciu łączą się ze sobą.

Faberlic OxiOlogy demakijaż
Dwufazowy płyn do demakijażu OxiOlogy Faberlic  ma 150 ml i jest umieszczony w przezroczystej butelce zamkniętej na klik. W składzie ma m.in żel aloesowy i wyciąg z fiołka. Przyjemnie pachnie. Po wymieszaniu całość jest koloru jasno fioletowa.
oxiology do demakijażu
Płyn do demakijażu Tlenowe Oddychanie Faberlic jest idealny do usuwania brokatowych cieni, wodoodpornego tuszu i grubszej kreski eyelinerem. Nic nie jest przeszkodą dla tego płynu. Co istotne nie odczuwam żadnego dyskomfortu czy pieczenia. Demakijaż z płynem Faberlic jest szybki i skuteczny. Płyn rozpuszcza kosmetyki na powierzchni skóry i rzęsach. Dzięki temu po kolejnym przyłożeniu wacika można usunąć delikatnie pozostały brud.
Faberic oxiology demakijaż
Wieczorny demakijaż i oczyszczanie cery może być prawdziwym rytuałem piękna. Warto poświecić czas dokładne usunięcie wszystkich kosmetyków, a także pozostałych zanieczyszczeń ze skóry, aby poddać ją odpowiednim zabiegom pielęgnacyjnym. Płyn do demakijażu OxiOlogy Faberlic pomoże wam w tym z pewnością.

2 komentarze:

  1. Uwielbiam dwufazowe! Najlepiej się u mnie sprawdzają :)

    rilseeee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. nie miałam jeszcze żadnych mazideł tej marki ale ta wydaje się kusić mnie:D obserwuję z miłą chęcią i zapraszam serdecznie do siebie;)

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !