26.08.2021

Regenerujące serum w toniku Biomica

Witajcie! Wracam do was znów z wpisem kosmetycznym. Jak już wiecie uwielbiam wszelkiego rodzaju wspomagacze urody, zwłaszcza sera i intensywne kuracje. Biomica to specjalistyczna linia Faberlic, która dba o specjalne potrzeby skóry. Tym razem jest to regenerujące serum w toniku Biomica. Niezwykle wydajne, bo całe wakacje jest ze mną, a jeszcze jest go całkiem sporo.

biomica faberlic

Niebieski kolor to znak rozpoznawczy linii Biomica. Jeśli borykacie się z wrażliwą, alergiczną cerą z tendencją do przesuszeń koniecznie wypróbujcie kosmetyki z tej serii. Ja mam już trzeci właśnie i muszę potwierdzić, że warto po nie sięgać. 

Serum umieszczono w małej, smukłej butelce z atomizerem. To idealna forma opakowania dla tego typu kosmetyku. Lekkie serum w toniku można dzięki temu rozpylać na skórę delikatną mgiełką. Nie klei się, szybko wchłania i idealnie łączy z innymi kosmetykami. To doskonała opcja na ciepłe dni, kiedy na olejowe serum nie ma czasu. Lekkie serum w mgiełce Biomica zadba o skórę i stanowi idealną bazę pod pozostałe kosmetyki pielęgnacyjne. Można nim też utrwalić makijaż, ale także stosować w ciągu dnia. Odświeża skórę, daje jej zastrzyk energii i pobudza. Cera nabiera blasku, nie ulega przesuszeniom i wygląda zdrowo.


Serum w toniku Biomica dba o naturalną barierę ochronną skóry, czyniąc ją odporniejszą na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Regeneruje podrażniony naskórek i leczy mikrouszkodzenia. Jest lekkie i nie zapycha porów. Doskonale współgra z kosmetykami do makijażu.

2 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !