26.08.2021

Serum do twarzy Antystres BeautyLab Faberlic / Energy booster serum

Witajcie! Trochę was jeszcze pomęczę, bo dziś znów mam dla was recenzję genialnego i skutecznego serum Faberlic z linii BeautyLab. To elegancki kosmetyk, który nie tylko zwraca uwagę na siebie solidną buteleczką, ale co najważniejsze posiada skoncentrowane składniki działające na wiele problemów skórnych. To przyjaciel cery wymagającej nawilżenia i odżywienia. Walczy ze skutkami negatywnego wpływu środowiska i sprawdzi się w każdej damskiej toaletce.

energy booster serum
Wiem, że trochę skaczę po liniach kosmetycznych Faberlic, ale chciałam się nieco rozeznać, żeby sprawdzić co będzie lepiej odpowiadać mojej skórze. W sumie nie wiem czego mam więcej, serum czy kremów. A do tego skłaniam się także ku pielęgnacji naturalnymi olejami. Często wracam do ulubionych kosmetyków i stosuję je seriami. Inne zamieniam na podobne składem i działaniem. Widzę i reaguję na bieżąco na problemy skóry, ale także działam długofalowo w trosce o zdrową skórę twarzy i ciała. Serum Antystres BeautyLab to kosmetyk do którego będę wracała w ciepłe dni, ale z pewnością sprawdzi się także w pozostałe pory roku.
Serum umieszczone zostało w szklanej, przezroczystej butelce z pipetką z ciekawą formą dozowania. Należy nacisnąć uwypuklenie na nakrętce, aby nabrać serum do wnętrza pipetki. Serum ma postać żelu o średniej gęstości. Jest przyjemne w aplikacji, nie spływa ze skóry, tylko ładnie do niej przylega aby następnie wchłonąć się prawie do samego końca. W zależności od kondycji cery, na skórze może pozostać mniejszy lub większy film. Nie przeszkadza to wcale w nałożeniu kolejnego kosmetyku czy też zrobienia makijażu.
energy booster serum
Serum już po kilku użyciach daje widoczne efekty już po kilku dniach regularnego stosowania. Zdejmuje ze skory zmęczenie, przywraca zdrowy koloryt i ujednolica cerę. Delikatnie rozświetla i pielęgnuje skórę. Zapewnia świeżość i nawilżenie. Serum nie podrażnia nawet wrażliwych okolic oczu. Nie roluje się pod makijażem.
serum energy booster
Pogoda coraz mniej sprzyja spacerom, ale także wiatry i mniejsze temperatury fundują naszej skórze mały szok termiczny i podrażnienia. Warto więc już teraz odpowiednio ją zabezpieczyć i sięgać po kosmetyki działające intensywniej niż sam krem.

2 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !