26.07.2021

iSeul Faberlic/ kosmetyki pielęgnacyjne do wymagającej skóry

Witajcie! Marka iSeul to pielęgnacja inspirująca się azjatyckimi trendami. Dzięki iSeul Faberlic trafia do wyszukanych gust polek mających na celu właściwą troskę o urodę. Łagodne, ale skuteczne produkty i Seul sprawiają, że z dnia na dzień cera wygląda piękniej.

iSeul faberlic
Dziś dwa kosmetyki marki iSeul goszczą na blogu, a dokładniej żel pod oczy oraz krem maskę na noc. krem, bądź inny kosmetyk tego typu to niezbędny produkt w naszej kosmetyczce. Zgodzi się z tym stwierdzeniem zapewne większość z was. Krem maska to już przesada, bądź zbędny wydatek? To fajny zastrzyk energii i odżywienia, a każda z nas ma gorsze dni.
Eye gel iSeul umieszczony jest w tubce z małym dzióbkiem. Kosmetyk ma aż 30 ml, a często kremy pod oczy mają tylko15-20 ml. Żel jest lekki, delikatnie pachnący i łagodny dla skóry. Żel szybko się wchłania dając uczucie nawilżenia i ukojenia. 

Żel idealnie wpasowuje się w poranną pielęgnację, ale i wieczorem daje bardzo dobre rezultaty. Jego działania jest widoczne mimo lekkiej konsystencji. Regularnie aplikowany Eye gel iSeul rozjaśnia skórę i ją lekko napina. Ponadto minimalizuje podpuchnięcia i obrzęki. Kosmetyk jest też niezwykle wydajny i można dzięki temu go gruntownie sprawdzić.
i seul kosmetyki do twarzy

Regeneracyjna maska do twarzy na noc iSeul, to kosmetyk zamknięty o okrągłym słoiczku. Wewnątrz ukryto 50 ml skutecznego kosmetyku o lekkiej, nie tłustej konsystencji przyjemnie otulającej skórę.

Co to jest właściwie taka maska na noc? To taki intensywniej działający krem/żel do stosowania na wieczór. Kosmetyk pozostawia się na całą noc, a wtedy właśnie skóra doskonale się regeneruje. Dzięki temu ten właśnie typ kosmetyków jest skuteczny w działaniu. Warto stosować je w systemie dłuższych zabiegów, bądź też szybkiej kuracji kilku dniowej w celu natychmiastowej poprawy kondycji skóry.
i seul maska regenerująca
Maskę Regenerującą I Seul stosowałam 2 razy po dwa tygodnie z tygodniowym odstępem. Teraz kończę słoiczek kremu podczas trzeciej serii. Musze przyznać, że nawet w okresie bez stosowania kremu maski iSeul stan skóry był zadowalający. Po okresie poprawy cery, nie miałam syndromu odstawienia kosmetyku.
Kosmetyki marki iSeul to linia bardziej skoncentrowana i taki nieco wyższy poziom pielęgnacji. Dlatego są tak skuteczne, a jednocześnie delikatne dla skóry i idealne do codziennego stosowania.

Kosmetyki marki iSeul to linia nie tylko dla podążających za trendami urodowymi dziewczynami. To także seria dla kobiet świadomych potrzeb swojej skóry i wkładający wiele starań w codzienne zabiegi pielęgnacyjne. Seria iSeul to także udane uzupełnienie specjalistycznych kuracji do cer z różnymi problemami.1 komentarz:

  1. O, nie słyszałam wcześniej o tych produktach:)

    rilseeee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !