24.07.2021

Sweet Romance urzekająca kolekcja od Pani Walewska

Witajcie! Czyżby moja miłość do różu była widoczna nie tylko w przypadku odzieży. Tak się złożyło, że cudna seria Sweet Romance kultowej marki Pani Walewska ubrana została w delikatny, przygaszony róż. To przypadek, a może przeznaczenie, że się tak polubiliśmy!

Pani Walewska Sweet Romance to kolekcja w której znajdują się perfum oraz dezodorant perfumowany, perfumowane mydło w kostce oraz w płynie, żel pod prysznic i do kąpieli, płyn do kąpieli. Jak widzicie mam wszystkie kosmetyki poza płynem do kąpieli.
Nuta zapachowa linii Sweet Romance to świeże cytrusy, białe kwiaty z nutą słodyczy. Zapach nie jest chemiczny, ale świeży i naturalny. Najbardziej intensywny jest w perfumie i dezodorancie. Jeśli rozpylam perfumy czuję początkowo ten kwaskowaty element dzięki cytrusom. Następnie przebija słodycz kwiatów, przełamane wanilią i migdałami. Zapach jest naprawdę cudowny. Romantyczny jak sama nazwa może sugerować. Lekki, słodkawy, ale świeży i nęcący. Nawet w gorące, letnie dni nie jest duszący i przytłaczający. To zapach pasujący do każdej kobiety od niewinnej nastolatki, po świadomą, dojrzałą kobietę. Zapach utrzymuje się dość długo, ale dodatkowo noszę dezodorant ze sobą.
Jak widzicie linia Sweet Romance Pani Walewska to przede wszystkim słodki, subtelny róż z nutą złota i bielą. Zarówno dezodorant jak i perfum ma złote, dopasowane nakrętki. Flakon perfum Pani Walewska jest ich znakiem rozpoznawalnym. Te flakony poznam z zamkniętymi oczami.
W skład serii Sweet Romance wchodzi także tradycyjne mydło w kostce. Jest to mydło perfumowane o owalnym kształcie z pięknym tłoczeniem. Mydełko tworzy spójną całość z resztą kolekcji, w tym mydłem do rąk i żelem pod prysznic i do kąpieli. Te ostatnie posiadają już białe buteleczki z dozownikiem. Ich zapach jest łagodniejszy, ale chwilę pozostaje na skórze. Uwielbiam używać ich, a następnie spryskać skórę perfumą dla spotęgowania i przedłużenia trwałości zapachu. Przyznam, że chętnie widziałabym w tej serii perfumowane mleczko do ciała.

Zarówno Perfumowane mydło w płynie jak i Perfumowany żel pod prysznic i do kąpieli myją łagodnie i delikatnie pozostawiając na skórze subtelny zapach Sweet Romance. Nie pienią się jakoś wybitnie, ale już użycie gąbki w przypadku żelu sprawia, że piany pojawia się więcej jak ktoś lubi. Kosmetyki nie wysuszają skóry i nie powodują jej ściągnięcia. Flakon perfum jest piękny, ale również te dwa myjadła prezentują się wytwornie na łazienkowej półce.Cała linia Pani Walewska Sweet Romance wygląda dziewczęco i elegancko. Zapach jest cudowny i za tę cenę musicie koniecznie same wypróbować chociażby perfum. A potem jak ja sprawicie sobie całą kolekcję.
 

4 komentarze:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !