23.01.2020

Faberlic Oxygen Łagodny tonik do twarzy

Tonik to kosmetyk, o którym często zapominamy. Ba! Niektórzy nawet pomijają go w procesie oczyszczania i pielęgnacji skóry. Niestety żyją w błogiej nieświadomości. Chociaż jednorazowe użycie tego kosmetyku nie daje jakiegoś spektakularnego efektu wow, to jednak w miarę stosowania widać różnicę. To dzięki przywróceniu naturalnego PH skóry tonik w połączeniu z innymi kosmetykami daje o wiele lepsze i skuteczniejsze działanie.
Dziś kilka słów, bo po cóż i więcej o łagodnym toniku Faberlic z tlenowej linii Oxygen. Kosmetyk zamknięty jest w niewielkiej, przezroczystej butelce o pojemności 150 ml. Butelka wyposażona jest w zamknięcie na klik.
Łagodny tonik Oxygen jak przystało na tego typu produkt jest przezroczysty i ma postać wodnistego płynu o delikatny zapachu. Nadaje się do codziennego stosowania, zarówno na dzień jak i przy wieczornej pielęgnacji.
Tonik jest delikatny, nie klei się. Sprawdza się także przy podrażnionej i łuszczącej skórze, co mi się czasem przytrafi. Mimo iż to tylko 150 ml, to jakoś nie uważam żeby było to szczególnie mało. Jednorazowo zużywam niewielką porcję, czyli tak na waciku. Co innego milele, którymi zmywam makijaż. Tego to już potrzeba o wiele więcej.

Tonik Faberlic spełnia swoje funkcje, nie podrażnia skóry i jest wydajny. Dobrze współgra z kosmetykami, których używam. A więc jak najbardziej macie moją rekomendację na ten kosmetyk.

5 komentarzy:

 1. Dobrze wiedzieć, że się sprawdza. Niedługo będę używała swojego ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O przydałby mi się taki :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny produkt widzę :). Ja do tej pory nie mogę zrozumieć, jak można pomijać tonik, to bardzo ważny etap pielęgnacji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem jak sprawdziłby mi sie ten kosmetyk...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja akurat nie zapominam o toniku. Rano i wieczorem to obowiązkowy punkt mojej pielęgnacji :)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !