7.08.2018

O tym jak zamieszkał u nas Lew / Blachy dekoracyjne Steel Poster


Witajcie


Przygarnęłam takie lwiątko, ba to nawet już dorosły zwierz. Do tego w nietypowych odcieniach. To pewnie wyjątkowy gatunek. A jakże by inaczej, gdyż to obraz wykonany na dość nietypowym tworzywie. Sama nie spodziewałabym się, że plakat metalowy może prezentować się tak efektownie. Ponadto nie można mu odmówić odporności na uszkodzenia i zabrudzenia. 


Z oferty Steel Poster bardzo przypadły mi do gustu obrazy graficzne. Wybór padł ostatecznie na plakat z motywem Lwa. Spokojna kolorystyka od szaro fioletowego przechodzi w zieleń z nutą niebieskiego. Taki obraz znakomicie wpisze się w klimat nowoczesnego salonu. Może wisieć samodzielnie lub w zestawie z innym graficznym zwierzakiem.
Początkowo Lew miał rozgościć się w moim pokoju, jednak szybko został przechwycony przez młodego. Stwierdził, że on jest taki "chłopacki" i najlepiej będzie pasował właśnie u Ksawcia w pokoju. Szukaliśmy więc odpowiedniej miejscówki na ścianie. A potem wieszanie. No właśnie, czy było trudno blachę umieścić na ścianie?...
Sprawa jest banalnie prosta. W zestawie z blachą dekoracyjną Steel Poster otrzymujemy element mocujący. Jest to ciemny kwadrat. Z jednej strony mamy warstwę klejącą, którą przytwierdzamy do ściany. Coś jak mega mocna taśma klejąca. A potem tylko przytwierdzamy nasz obraz. Utrzymuje się on na zasadzie przyciągania. Więc cały "montaż" zajął mi aż 2 minuty.


Myślę, że blachy dekoracyjne to nie tylko pomysł na świetne i szybkie ozdobienie swojego mieszkania. To także genialny pomysł na ciekawy prezent. Grafik jest tyle, że każdy znajdzie ten wyjątkowy obraz dla siebie bądź też dla bliskiej osoby. Obraz dostarczony jest w ozdobnym kartoniku, więc nawet nie musicie już szukać odpowiedniego opakowania. Wystarczy liścik  z dedykacją i uśmiech na twarzy obdarowanego murowany!


11 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !