12.12.2015

Mała doza świeżości
Witajcie

 

Odświeżające chusteczki do higieny intymnej
Fresh, AA intymna

Małe, skromne opakowanie , a jak dużo zastosowań. Nie byłam przekonana do końca czy naskrobać Wam dziś coś w temacie higieny intymnej, ale musiałam się nieco odstresować. Chusteczki do higieny intymnej AA Fresh w wersji mini, czyli opakowaniu 10 sztuk.
Opis 

Praktyczne w użyciu, do szybkiego zastosowania w domu, pracy, podróży. Dzięki delikatnej bazie myjącej chusteczki zapewniają komfort oraz natychmiastowe odświeżenie. Kwas mlekowy przywraca właściwe pH skóry i błon śluzowych oraz wspomaga naturalne mechanizmy obronne. Kompleks łagodzący zapobiega wysuszeniu i koi podrażnienia.

Chusteczki AA Intymna Fresh - moja opinia


Jak mogliście zauważyć, moje opakowanie posiada napis "produkt nie do sprzedaży". Czyli jest to taki gratis dodawany do zakupów. Jest to fajny gest ze strony sklepu/sprzedawcy że daje nam coś do wcześniej wybranych produktów. Taki bonus, czasem mniejszy czasem większy, sprawia że chętniej wracamy w to samo miejsce. Inną zaletą jest fakt, że możemy wypróbować próbkę/produkt miniaturkę i jeśli spełni nasze oczekiwania - kupić go w przyszłości.

W standardowych chusteczkach AA mamy 20 sztuk, tu zaś jest ich 10. Co za tym idzie , opakowanie tez jest mniejsze i idealne do torebki. A taki gadżet warto mieć. Nie tylko dla odświeżenia siebie, bo w końcu my kobiety musimy dbać troskliwie o swoje miejsca intymne. Może nam także zastąpić zwykłe chusteczki do rąk. No i ostatnie zastosowanie, ale wcale nie najmniej istotne. Mając małe dziecko, jesteśmy często świadkami jak w zadziwiająco szybkim tempie jest ono w stanie wybrudzić. Tu poślini, tam wytrze, a złapie jeszcze coś innego. Tu też służą pomocą nasze chusteczki. Szybko usuną brud z rączek i buzi brzdąca.

 Chusteczki mają ładny, nieco mydlany zapach . Faktycznie czuć w nim świeżą nutę, ale nie jest to jakiś chemiczny zapach.  Opakowanie tradycyjne dla tego typu produktów. Plus za solidność. Po odlepieniu zakładki, nie traci ona na swej przyczepności. Dzięki temu chusteczki nie wysychają, a wtedy wiadomo stały by się mało użyteczne. Wykonane są z miękkiego, białego materiału który posiada wytłaczany wzór.

Chusteczki AA Fresh są delikatne dla skóry oraz miejsc intymnych. Nie wywołują podrażnień. Są nasączone płynem w stopniu wystarczającym. Myślę , że jak najbardziej spełniają wszystkie swoje funkcje i kilka innych przy okazji. 

Dobrze by było, gdyby AA dało możliwość wyboru klientkom i wprowadziło takie mniejsze opakowanie do sprzedaży. Gdy mam wpakować całe mnóstwo przydasi i jeszcze wersję zawierającą 20 sztuk chusteczek, miejsce w torebce drastycznie się kurczy. Nie mówiąc już o tym, że każdy drobiazg nieco waży a potem biegając za urwisem , torba zdaje się być o wiele cięższa niż w rzeczywistości.

 
Zapraszam :
http://www.edp24.pl/promocje.html

Całe mnóstwo promocji klik link
Używacie takich chusteczek? Macie swoich faworytów?
A na koniec mała informacja. TrustedCosmetics rozpieszcza swoich czytelników i przygotował dla Was kolejny konkurs. Opiszcie swój ulubiony rytuał domowego Spa i wygrajcie jeden z 6 zestawów nagród. Konkurs trwa do 31 grudnia. 

Link do konkursu klik tu17 komentarzy:

 1. Lubię te chusteczki :) Facelle też są całkiem fajne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię mieć wilgotne chusteczki przy sobie, szczególnie kiedy jadę do Polski to nie może ich mi zabraknąć :) Fajny gest ze strony AA.

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię takie produkty, przydają się super w podróż :)
  mam i też testuję te chusteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze takich chusteczek nie używałam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna sprawa choćby podczas podróży.

  OdpowiedzUsuń
 6. Używam takich, też AA :). Faktycznie mniejsze opakowanie było by praktyczniejsze do torebki.

  OdpowiedzUsuń
 7. O ciekawa jestem tych chusteczek !:)
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Lubię takie chusteczki, są uniwersalne i często sie przydają :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Też je dostałam, ciekawa jak się u mnie sprawdzą :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie miałam ich, ale firmę bardzo lubię, więc nie wykluczone, ze skuszę się na chusteczki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam i bardzo je polubiłam :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przydatne np. w podróży :)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !