15.12.2015

Plus size Evening Dresses PromTimes.co.uk/ Wieczorowe suknie w nieco większych rozmiarach
Witajcie


Wieczorowe suknie PromTimes.co.uk

Gdy zbliża się ważne wydarzenie w naszym życiu, będąc kobietą marzymy o tym aby poczuć się pięknie i wyjątkowo. Ważne jest, aby nie ulegać stereotypom i wybrać dla siebie suknię, która będzie pasowała do naszej sylwetki ale i osobowości. Wybór jest ogromny, czasem można aż dostać zawrotu głowy od kolorów, wzorów i fasonów.

Dziś chciałabym Wam zaprezentować moje nowe odkrycie, sklep  PromTimes.co.uk . To wyjątkowe miejsce pełne urokliwych, niepowtarzalnych sukien. Przeróżne fasony i długości, dbałość o każdy detal i szczegół. Kornki, tiule, diamenciki, a może satyna - Ty decydujesz! Co istotne każdy z modeli prezentowanych w sklepie nie jest tylko i wyłącznie w jednym kolorze. Mamy tę możliwość wybrania z dostępnych aż 28 kolorów. Prom Times oferuje suknie wieczorowe, koktajlowe, na studniówki,  kreacje dla druhen i te o których chciałam dziś napisać nieco więcej - suknie dla krąglejszych kobiet , czyli tzw plus size. When approaching an important event in our lives, we dream about being a woman that make you feel beautiful and special. It is important not to give stereotypes and choose for themselves a dress that will fit our profiles but also personality. The choice is huge, sometimes you can even get vertigo from the colors, patterns and styles.


Today I would like to present you my new discovery, shop PromTimes.co.uk. This is a unique place full of charming and unique dresses. Various styles and lengths, attention to every detail and detail. Kornki, tulle, diamenciki, and maybe satin - you decide! Importantly, each of the models presented in the shop not only in one color. We have the ability to choose from available up to 28 colors. Ferry Times offers evening dresses, cocktail on proms, outfits for bridesmaids and those with whom today I wanted to write a little more - krąglejszych dresses for women, the so-called plus size.http://www.promtimes.co.uk/Uwielbiam , gdy cudowne kobiety o krągłych kształtach nie chodzą w przysłowiowych worach na ziemniaki. Często w sklepach nie ma wyboru, jeśli chodzi o ubrania w rozmiarze większym niż L. A jeśli już coś szczęśliwym trafem pasuje to są to dresy lub model jak dla babci. Jeśli chodzi o kreacje eleganckie wcale nie jest lepiej. Dlatego tym bardziej cieszę się, że Prom Times zadbał także o te panie i wyszedł na przeciw ich oczekiwaniom. Nie muszą rezygnować z eleganckiej, wystawnej sukni!


I love when a wonderful woman voluptuous clients do not walk in the proverbial sacks for potatoes. Often in shops no choice when it comes to clothes a size larger than L. And if anything good fortune that they are fit tracksuits or model as the grandmother. As for the performances elegant not any better. Therefore, the more I'm glad Ferry Times also took care of the ladies and went against their expectations. They do not have to give up the elegant, opulent dress!

Wszystkie suknie z oferty "plus size"znajdziecie tu :
A to kilka moich propozycji ...

Wszystkie suknie , jakie dla Was wybrałam są długie. Nie wyobrażam sobie sukni wieczorowej, która sięga do kolan. Dla mnie kojarzy się z luksusem, ekstrawagancją. Poczuciem,że mówi - teraz patrzcie tylko na mnie. Pierwsze trzy modele ( na głównym zdjęciu) są eleganckie w swej skromności. Dostojne a jednocześnie niezwykle kobiecie i romantyczne. Kolejne propozycje to suknie, które sama chciałabym ubrać. Każda ma w sobie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego.


All dresses that for you chose are long. I can not imagine evening gown, which reaches to the knees. For me it is associated with luxury, extravagance. Feeling that says - now look at me. The first three models (for the main picture) are elegant in their modesty. Yet very dignified woman, and romantic. Further proposals are dresses that she would like to wear. Each has something special and unique.
Subtle yellow and the intense red! Which dress do you like more?
Subtelny żółty i ta intensywna czerwień! Która suknia podoba Wam się bardziej?
29 komentarzy:

 1. Przyznam się szczerze, że balabym się zamowic.Obawiam się kosztów przesyłki i problemow ze zwrotem.Inna sprawa, że mam sprawdzona krawcowa która mi może uszyc dowolne cudenko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi najbardziej się podoba trzecia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeci-ok ale z nagłówka postu i inaczej mówiąc-pierwsza od prawej ;-).

   Usuń
 3. Wszystkie się pięknie prezentują <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Turkusowa bardzo mi sie podoba !:)
  Oczywiście poklikane

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi bardzo podoba się ta czerwona i żółta sukienka *.*

  nowy post! zapraszam!
  MÓJ BLOG-KLIIK
  KANAŁ NA YT, dopiero zaczynam- KLIIK

  OdpowiedzUsuń
 6. ta trzecia na głównym zdjęciu, kremowa to coś dla mnie, piękna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne suknie, oglądając takie propozycje sukienek, chętnie założyłabym chociaż na chwilę każdą z nich :)

  OdpowiedzUsuń
 8. podobają mi się, ale nie widzę się w takiej długiej :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Ta żółta sukienka rzuca się w oczy. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. nr 2 bardzo mi się podoba ::]

  OdpowiedzUsuń
 11. wow wszystkie bardzo eleganckie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. great selection..the yellow dress is amazing
  kisses

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękne sukienki *.*

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. Przepiękne kreacje wybrałaś, w szczególności ta ostatnia :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Wszystkie suknie wyglądają pięknie. Jeszcze do tego jakaś zgrabna torebka wieczorowa i będzie cudo.

  OdpowiedzUsuń
 16. piękne suknie, nie słyszałam wcześniej o tym sklepie ;)

  OdpowiedzUsuń
 17. piękne suknie, nie słyszałam wcześniej o tym sklepie ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. śliczne sukienki, podobają mi się te propozycje, muszę przyznać, że wcześniej nie znałam tej strony :)

  OdpowiedzUsuń
 19. zapraszam do siebie - do zgarnięcia kawaiibox

  OdpowiedzUsuń
 20. fajne bardzo mi się takie podobają ale ja wyglądam w długiej fatalnie ; (

  OdpowiedzUsuń
 21. Zakochałam się w szarej sukni <3 Jest cudowna, jednak bałabym się zamówić sukienkę z tej strony. Może już jakąś zamawiałaś ?

  http://testing-winning.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeszcze nie, czekam na inną taką w eleganckim stylu ale nieco skromniejszą

   Usuń
 22. żółta sukienka wymiata :)

  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 23. A no powiem wam, że piękne są te ubrania, tak całkowicie inne i to mi się właśnie podoba. Takie sukienki to ja mogłabym nosić i nosić, ale też i takie https://cavaricci.pl/76-dres/ bluzy mi się podobają. A wam? Jak to w ogóle widzicie? Chętnie sie od was dowiem. Po to mamy się wymieniać doświadczeniami, nie?

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !