1.05.2023

Wygodne szelki czy może smycz?

Witajcie! Nie bez przyczyny mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel. Ba! To nawet członek rodziny. Kiedy posiadamy zwierzaka od małego jest trochę jak z dzieckiem. Pupila wychowujemy, rozpieszczamy, uczymy jak ma się zachować, co ma oczywiście wpływ na jego rozwój i na to, jak będzie się zachowywał. To niesamowita frajda jak i duża odpowiedzialność.

<Wpis reklamowy>

 


Chyba każdy z nas lubi, kiedy jego psiak jest szczęśliwy i zdrowy. Odpowiednie jedzenie, spacery, higiena. To wszystko razem i wspólne zabawy, sprawiają że pies czuje się komfortowo. Ja uwielbiam nasze leżakowanie kiedy to Pchła pochrapuje mi spokojnie. Innym razem wpycha mi nos pod rękę, aby ją podrapać. Bywa że tuli się i kokosi, bo potrzebuje uwagi. 

Dbając o swojego pupila warto zaopatrzyć się w bezpieczne i wytrzymałe akcesoria. W naszym przypadku każdy spacer to gonitwa, więc naturalnym wyborem są szelki. Kolorowe i odblaskowe szelki, ale także smycze dostaniecie w tatardog.pl. Czy smycz czy szelki to kwestia oczywiście indywidualna. patrząc na temperament psa i jego potrzeby łatwo zauważyć, co bardziej się sprawdzi. Takie szelki mogą być nie tylko praktyczne, ale także modnie się prezentować. 

Jeśli chodzi o typ szelek polecanych przez weterynarzy i najczęściej wybieranych przez właścicieli czworonogów to typu Guard. Są to tak skonstruowane szelki,aby nie blokować ruchu łopatek oraz ciężar ciała rozkłada się równomiernie. To sprawia, że szelki Guard są bardzo wygodną opcją. 

Spacery z psem to prawdziwa frajda. Jednak czasem trafiają się nam nie miłe sytuacje typu zerwana smycz, czy pęknięta obroża. Teraz już to wam nie grozi. W Tatar DOG znajdziecie wysokiej jakości trwałe i wytrzymałe smycze oraz obroże wyprodukowane w Polsce. Dodatkowo dla naszego komfortu, zaś bezpieczeństwa psiaka mogą one być odblaskowe. Dzięki temu wieczorem nasz pupil będzie dobrze widoczny.

Ciekawą i praktyczną opcją jest saszetka na smaczki. Magnetyczna saszetka w niewielkim formacie i pięknym wydaniu. Jest także praktyczna bo wykonana z wodoodpornej tkaniny. Zmieszczą się w niej także woreczki na kupkę. 

 1 komentarz:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !