24.10.2022

Z PANCERNIKIEM twój telefon będzie bezpieczny

Witajcie! Technologia idzie zdecydowanie do przodu. Wielkie komputery mieszące się w kilku pomieszczeniach odeszły do lamusa i oddały pole mniejszym modelom, czy też laptopom i tabletom. Spotkało to również telefony, bez których teraz każdy z nas nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania. To wszystko może ułatwić nam funkcjonowanie w pracy, kontakty z rodziną i znajomymi. Kupując nowy sprzęt czy to mniejszy czy większy często decydujemy się na dodatki i akcesoria, aby służył nam o wiele dłużej i był chroniony przed uszkodzeniami. Dla droższych sprzętów typu telewizor czy lodówka, warto dokupić ubezpieczenie. W przypadku mniejszego, poręcznego i częściej używanego konieczne są drobne akcesoria. 

Pamiętacie starsze modele telefonów komórkowych? Były bardziej ograniczone niż te obecnie. Początkowo nie każdy miał dostęp do internetu, a jeśli już transmisja była kosztowna. Ubogie wnętrze często szło w parze z solidną konstrukcją. Miałam wręcz niezniszczalną metalową Motorolę i małą Nokię z tworzywa, której nie straszne były upadki. 

Obecnie nasze smartfony są ładne, zgrabniutkie, naładowane funkcjami, a ich wielkie ekrany aż kuszą by poszperać w czeluściach internetu. Często są wodoszczelne, jednak te które są o wiele odporniejsze na uszkodzenia nie wyglądają już tak modnie i estetycznie. Sprawdzają się do pracy w terenie, ale już nie koniecznie do pracy w terenie. 

Nowe smartfony nie należą też do najtańszych i tym bardziej inwestując w nowy model koniecznie musimy nabyć do niego akcesoria zabezpieczające. W zależności od preferencji PANCERNIK zapewni wam właśnie to czego potrzebujecie. Podstawa to oczywiście szkło oraz wygodne, praktyczne etui dopasowane do naszych potrzeb.

Ja zawsze wybierając nowy telefon, wybieram sobie od razu gustowne etui oraz koniecznie szkło,  a najlepiej kilka od razu. Przyznaję, mam dwie lewe ręce czasami i drobne rzeczy typu właśnie smartfon wypadają mi często z dłoni. A nie lubię porysowanego szkła, przez które słabo widać. Cieszę się, że można teraz kupić designerskie, kobiece etui na telefon. Nie kosztują wcale zbyt dużo, dlatego gdy mam kaprys mogę zmienić je na inny i mam znów nowy telefon. Przerobiłam już wiele modeli etui. Kiedyś wybierałam zamykane, takie  z klapką. Teraz przeważnie decyduje się na te chroniące tył telefonu. 

Dobre etui i szkło zabezpieczy telefon waszego dziecka. Wiadomo, że zwłaszcza mniejsze dzieci nie są tak uważne. A i więksi posiadacze smarftonów potrafią nieźle nabroić. To samo dotyczy tabletów. W naszym przypadku bez tych dodatków już dawno musielibyśmy pożegnać Huawei'a syna. Spadł wiele razy. Nawet nie liczę. Dlatego wybrałam etui książkowe. 

akcesoria do sprzętów mobilnych pancernik

Aktualnie posiadam Samsunga Galxy A3, który wymagał także szkła na tylny aparat. Wybrałam tą opcję. Mogłam też zdecydować się na etui z klapką w tym miejscu. Nie twierdzę, że jestem gadżeciarą, ale jako kierowca także musiałam się zaopatrzyć w uchwyt do telefonu. Jestem z niego zadowolona. Zdarza mi się bowiem podróżować w niezbyt znane zakątki. Wtedy korzystam z GPS i słucham nawigacji. Dzięki uchwytowi mogę także zerknąć od czasu di czasu czy jadę dobrze, zwłaszcza jak są jakieś rozwidlenia. Kierowcy wiedzą o co chodzi. Te delikatnie w prawo, odpij w lewo... Taki sprzęt jest nie tylko praktyczny, ale zwiększa nasze bezpieczeństwo. 

Będąc dalej w temacie smartfonów, to oczywiście istotną kwestią jest ich zasilanie. Co nam po telefonie, jeśli jest rozładowany. A nie ukrywając granie, używanie różnych aplikacji czy oglądanie filmów dość szybko sprawia, że procenty w ikonce ładowania topnieją. Nie zawsze jesteśmy w stanie podładować telefon. Ten problem rozwiązuje posiadanie poręcznego powerbanka. Przyda się studentom, osobom często podróżującym, ale także każdemu kto musi być zawsze w kontakcie bądź online. 

 

1 komentarz:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !