27.10.2022

Wszytsko co najlepsze dla twojego dziecka / 3kiwi.pl

Witajcie! Bycie rodzicem to jedno z najpiękniejszych, ale również najtrudniejszych wyzwań w naszym życiu. Kiedy dowiadujemy się o tym snujemy plany na przyszłość, ale też zabieramy się za przygotowania. Szukamy ubranek, kosmetyków, akcesorów, wózka, łóżeczka oraz dodatków do przytulnego pokoiku dziecięcego. 

luksusowe akcesoria dla dzieci

Dziś zapraszam was do niebanalnego, świetnie wyposażonego sklepu 3kiwi.pl. Co ciekawe to projekt, który powstał z inicjatywy trzech panów, którzy świetnie dowodzą tego, że i mężczyźni znają się na potrzebach naszych najmłodszych. W tym sklepie znajdują się wyselekcjonowane, wysokiej jakości produkty, które pozwolą świeżo upieczonej mamie cieszyć się chwilami z dzieckiem.  Niewątpliwie atutem sklepu 3kiwi.pl jest duży wybór. Zwłaszcza dla zajętej, zabieganej mamy to wielka pomoc. W jednym miejscu znaleźć można bowiem niezbędne rzeczy dla mamy i maluszka. Wygodnie przez internet można wybrać to czego potrzebujemy, a zostanie to dostarczone prosto pod drzwi. 

3kiwi.pl akcesoria dla mamy i dziecka
 

Wszystko dla mamy i dziecka w jednym miejscu  

Sklep 3kiwi.pl posiada dwie siedziby stacjonarne oraz posiada sklep internetowy. Jak już wspominałam posiada dobrze rozbudowany asortyment produktów przeznaczony dla mam i najmłodszych dzieci. Znajdziemy w nim wszelkie niezbędne akcesoria dla noworodka. Wszystko pod ręką i w jednym miejscu. Od pieluszek, kosmetyków, po ubranka, wózki, foteliki, zabawki edukacyjne czy tekstylia. W sklepie skompletujemy wyprawkę dla mamy i maluszka do szpitala. Możemy też nabyć przydatne gadżety potrzebne młodej mamie takie jak laktator czy elektroniczna niania, podgrzewacz czy sterylizator butelek. Takie akcesoria oszczędzają czas i ułatwiają opiekę nad dzieckiem. 

Wysoka jakość i bezpieczeństwo

Asortyment w sklepie 3kiwi.pl nie był dobierany pod względem modowym czy designerskim. Dla właścicieli istotne są nowinki technologiczne, ale także bezpieczeństwo. Bowiem produkty, które znajdziemy w sklepie pochodzą od najlepszych producentów. To w połączeniu w ekskluzywnym wyglądem sprawia, że jesteśmy pewni tego iż wybieramy to co najlepsze dla naszego potomka. 

Sama jestem mamą, ale mojemu synowi bliżej już do nastolatka niż maluszka. Jednak wśród moich koleżanek jest wiele młodych mam, dla których zakupy w takim sklepie  to przyjemna i prosta sprawa. Ja swego czasu latałam po sklepach, a teraz polecam takie sprawdzone rozwiązanie.

 7 komentarzy:

 1. Takie maluszki są kochane waro wybierać dla nich najlepsze rzeczy

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz słyszę o tym sklepie. Muszę zajrzeć na jego stronę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będę miała na uwadze, tym bardziej, że wczoraj urodził mi się wnuczek :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie zajrzę na tę stronę, ponieważ sama się spodziewam malucha ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super że jesteście pewni że dajecie latorośli to co najlepsze.

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !