11.04.2021

Wiosenna łączka

Witajcie! No i w końcu dziś uśmiechnęło się do mnie szczęście i pogoda jest naprawdę sprzyjająca. Aż nie chce się wracać do domu, ale obiad sam się nie zrobi - zwłaszcza jeśli trzeba ogarnąć też coś na jutro. Dziś komplet dresowy zamówiony oczywiście z Femme Luxe . Tym razem jest to bardziej dopasowany fason. 

Komplet ma nieco przybrudzony odcień fioletu. Jest to model dopasowany, blisko ciała. Nie zamówiłam najmniejszego rozmiaru, ale 8mkę. Na razie spodnie są dość opięte, ale mam sprawdzone że o ten centymetr dwa podczas noszenia się rozciągną. Kieszenie w spodniach po bokach są nieco obniżone, dlatego na razie trochę odstają przez opięcie na udach. Polatam w nich do wieczora i nie będzie to się już tak rzucać w oczy. Zamówiłam fason bardziej przylegający niż overizowy, gdyż odpukać pogoda się poprawia i mam nadzieję nie ubierać się już na cebulkę.
Góra kompletu typu kangurka tak jak spodnie jest dopasowana. Widać to min po idealnej długości rękawach. Nie jest opięta, ale taka w sam raz. Przygaszony fiolet nie jest za jasny i przez to nie brudzi się szybko, a przy tym wygląda modnie i elegancko.

 Festival outfits

Grey loungewear 

Co ords sets  


A więc lecę kończyć obiadek. Może z okazji ładnej pogody wywieszę jedno pranie na dwór. Niedziela niedzielą, ale kosz pełen brudów woła o opróżnienie:). Ja nie wiem, jakoś bardzo rzadko widzę jego dno.
7 komentarzy:

 1. Super dres, bardzo lubię ubrania z femme luxe

  OdpowiedzUsuń
 2. mega jest ten dres. Bardzo podoba mi się jego kolor :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo podoba mi się kolorek tego kompletu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękny komplet, uwielbiam dresy z Femmeluxe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pogoda przepiękna także tylko wbić się w luxny dresik i na spacerki :D
  rilseeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładny kolor ma ten dres, może też się skuszę ;)

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !