Zostań konsultantką AVON
Czy tak jak ja lubisz poznawać kosmetyczne nowości? Kosmetyki to twoja pasja, wiesz o nich całkiem sporo i dzielisz się tą wiedzą z innymi. Od dziś możesz nie tylko oszczędzać na swoich zakupach, ale także zacząć zarabiać w bardzo przyjemny sposób. Zostając konsultantką AVON zyskujesz pakiet powitalny, zniżki oraz benefity dla nowych konsultantek. Rabaty na zakupy zaczynają się od 15 % i w zależności od wartości zamówienia mogą osiągnąć 45%. Już tylko prosta rejestracja dzieli cię od tego, by spełnić kosmetyczne zachcianki i dorobić do domowego budżetu. To łatwiejsze niż myślisz! Nie zwlekaj.

26.04.2021

Blue like a lake

Witajcie! A więc dziś przyszła pora zaprezentować zestaw w kolorze błękitnym. To wygodne, dwuczęściowe wdzianko mam już w kolorze szarym i tak się z nim polubiłam, że skusiłam się na wersję także w tym kolorze.

Jest to lekki komplet wykończony ściągaczami. Materiał jest miękki i co istotne nie gniecie się, nawet po praniu i nie odkształca(zwłaszcza na kolanach, co jest zmorą wielu materiałowych spodni). To propozycja już na nieco cieplejsze dni. A teraz bywa różnie. Na przemian słonecznie i pochmurno z chłodnym wiatrem, aż w końcu z przymrozkiem w nocy.
Zachęcam do zaglądania na stronę Femme Luxe, gdyż systematycznie pojawiają się tam nowości. Czasem także te dla bardziej odważnych pań.
 


https://femmeluxe.co.uk/

femmeluxe.co.uk

femmeluxe.co.uk

femmeluxe.co.uk

femmeluxe.co.uk

Spring sale

Greay loungwear 

Co ord sets

Bodycon midi dress 

femmeluxe.co.uk
 
Majówka może nie najbardziej szczęśliwa, bo zabiera weekend, ale miejmy na dzieję że będzie ciepła, bo mam już plany.  Na łonie natury oczywiście, więc pogoda dobra jak najbardziej jest mile widziana. A wy co planujecie na weekend majowy?6 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !