12.10.2020

Biomica nowa linia Faberlic dla utrzymania prawidłowego ph skóry i mikrobiomu

Witajcie! Chciałabym Wam dziś przestawić kosmetyk Faberlic z nowej linii Biomica. W skład serii wchodzi kilka delikatnych, ale skutecznych kosmetyków , które idealnie spiszą się przy każdej cerze, a zwłaszcza zniszczonej, podrażnionej, czy po zabiegach medycyny estetycznej.

Skóra to nasz największy "organ" dlatego warto uważać i starannie dobierać kosmetyki przeznaczone zarówno do mycia jak i pielęgnacji. Nie zapominajmy o tym, że na naszej skórze żyją niepowtarzalne mikroorganizmy, które tworzą barierę ochronną i są tymi dobrymi żyjątkami. Zbyt silne preparaty, po których skóra aż skrzypi z czystości są zbyt drastyczne i ingerują w to naturalne środowisko skóry, co sprawia że niestety skóra jest bardzie podatna na uszkodzenia, podrażnienia. Dlatego m.in stworzone zostały bezpieczne kosmetyki Biomica, które dbają o microbiom !
Kosmetyki Biomica są więc pozbawione substancji szkodliwych i drażniących. Nie znajdziemy w nich  mydła, spirytusu etylowego, barwników oraz parabenów. Posiada ponad 90 % składników pochodzenia naturalnego.

Ja skusiłam się na piankę myjącą, która faktycznie jest bardziej kremem myjącym. Ale właściwie nie przeszkadza to w użytkowaniu kosmetyku, a taka forma spisuje się świetnie w kosmetyku do mycia twarzy.

Pianka jest delikatna, pachnie łagodnie. Skutecznie oczyszcza skórę ze wszelkich zabrudzeń, dobrze się zmywa. Pozostawia skórę delikatną, miękką i świeżą.

Pianka myjąca Biomica Faberlic genialnie spisuje się podczas gdy nasza skóra jest podrażniona. Zwłaszcza teraz, kiedy pogoda bywa kapryśna nie raz na twarzy pojawiają mi się przesuszenia, czy też wysypki. Dzięki takiemu łagodnemu produktowi do mycia nie dochodzi do intensyfikacji podrażnień i innych dolegliwości. Skóra szybciej wraca do równowagi.


 

5 komentarzy:

 1. Pianka myjąca, nigdy nie słyszałam o tym :D
  rilseeee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow!! Thanks for sharing this informative blog. This is a useful cosmetic that you've talked about.
  handbags for women

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow!! This product is looking new to me because I've never heard of it!!
  Custom Vape Cartridge Packaging

  OdpowiedzUsuń
 4. Here you can have your desired wonderful handbags at reasonable prices. As ladies are fond of collecting different styles and sizes of handbags, so Style247 is the right place for you, where you can easily go through all the available styles and designs of handbags online and can grab your favourite one with just a single click.

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !