1.10.2017

Shopperka vintage / Tunika


Witajcie

Z nutą różu
Chociaż nie ma już co liczyć na upały, zdarzają się czasem takie piękne chwile jak dziś. Odrobina słońca, którą warto się cieszyć i korzystać póki nie ucieknie na dobre. Ulotne, przejściowe, ale jak zachwycające są te momenty sprawiające, że się uśmiecham i ładuję baterie na cały tydzień. Liście powoli nabierają rozmaitych barw, by wkrótce obsypać i wyściełać drogi i chodniki. 

Bohaterką dzisiejszego wpisu jest urocza shopperka. Stylizowana na vintage z przodu posiada piękny nadruk wierzy Eiffla połączony z kolorowymi kwiatami. Tył dla kontrastu jest szary. Jest to torba z materiału, zapinana na zamek, zaś w środku posiada jeszcze kieszonkę. Więc jest to solidny model, który przyda się nie tylko na zakupy.
Biżuteria  Aleksandra Strippentow
Tunika to raczej letni model. Ja pod spodem miałam kolorystycznie dopasowaną koszulkę. Wydłużony tył to nie jedyne zaskoczenie tego modelu. Z tyłu umieszczone są ozdobne guziczki. Górny szew na ramionach jest obniżony, zaś rękawy sięgają za łokcie. Luźny fason pasuje do kroju tuniki. Lekki, zwiewny materiał w połączeniu z brzoskwiniowym kolorem wypada idealnie.

Rosegal

Jak ten czas szybko płynie. Dziś już mamy pierwszy dzień października. Grubsze kurtki czekają na chłodek, który czasem lubi spłatać figle i pojawić się nagle. Dlatego następny wpis będzie o sweterkach. Tak przynajmniej mam w planach, bo porobiło mi się trochę zaległości.

9 komentarzy:

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !