18.06.2017

Zawsze w ruchu / NewChic


Witajcie

Moda dziecięcaDzieci są żywiołowe i trudno usiedzieć im w miejscu chociaż przez chwilę. Właściwie to bardzo dobrze, gdyż jest to symptom prawidłowego rozwoju. Po prostu muszą się wyszaleć, wyładować namiar energii. Zabawa i igraszki na powietrzu są bardzo wskazane. Wszelkie formy aktywności, to nie tylko rozrywka, ale prowadzi również do rozwoju emocjonalnego i nabywania coraz to nowych umiejętności. Dziś Ksawcio szalał ze starszymi dziećmi. Na początku nie za bardzo mieli ochotę na zabawę z "maluchem". Jednak potem stał się ich pełnoprawnym towarzyszem. Do czego zmierzam po takim wstępie? Otóż przy tym całym zamieszaniu i pośpiechu, ważne jest by dziecko ubierać wygodnie. Żeby nie krępować ruchów i nie przeszkadzać w beztroskim poznawaniu świata. Ubiór też powinien być wytrzymały i oczywiście podobać się dziecku.

Chociaż obie pary spodni mają rozmiar 120 jednak przez to w jaki sposób zostały uszyte nie wyglądają, jakby miały takie same wymiary. Ciemne są węższe i bardziej dopasowane przez co zdają się bym mniejsze i odpowiadają mniej więcej naszemu rozmiarowi 116. Materiał jest nieco elastyczny, jednak bardziej zbity chłopiec mógłby mieć problem ze zmieszczeniem się w te portki.Czyli jest to model przeznaczony dla dzieci o budowie szczupłej i średniej/typowej.


Wersja "robotnicza" jak to się śmiał tatowy ma już inny fason. Chłopcy w dużym brzusiem i nóżkami śmiało wybrać ten wariant. Będzie im z pewnością wygodnie. Na młodego są nieco przy luźne, a nogawki do wywinięcia na raz. Myślę, że już bliżej jesieni będą leżały idealnie.
Tak więc jak widać, korzystamy z pogody. Może nie jest idealna, ale na spacery i przeróżne wariactwa w sam raz! 

 

12 komentarzy:

 1. Fajnie ubrane dzieciaczki :) Szkoda, że jak moja córka była mała to takich cudnych ciuszków nie było.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale super! Mały model :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie bluzy Nam się bardzo podobają. Filipowi zwłaszcza z małpką :)
  U nas królują na ogóle spodnie dresowe, F nie jest miłośnikiem innych co na ogół kończy się płaczem i zmianą spodni...

  OdpowiedzUsuń
 4. świetne są te ciuszki dla najmłodszych !

  OdpowiedzUsuń
 5. Ksawcio zawsze modny i uśmiechnięty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy zestaw bardzo fajny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż za przystojniaczek :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pamiętam jak dopiero co mój synuś był taki malutki...A dziś ma juz dorosły i zdążył się juz wyprowadzić z domu... Jak ten czas leci... Piękne imię Ksawery:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzieci to mają niespożyte pokłady energii.
  Super propozycje ciuszkowe.
  No i jaki model przystojny! :)
  Pozdrawiam serdecznie! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Urocze są te ciuszki dla chłopca.

  OdpowiedzUsuń

Thanks for comment!

Dziękuję za każdy komentarz !